اعزام یک هیات تجاری و فناوری به روسیهآرشیو اخبار

بزرگ‌ترین نمایشگاه نفت و گاز روسیه (NEFTEGAZ)

مهدی قلعه‌نوی رییس مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به برگزاری نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز روسیه، گفت: 29 فروردین تا 1 اردیبهشت‌ماه سال 1401، تعدادی از شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق ایرانی با حمایت 50 درصدی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به روسیه می روند.

وی افزود: این مجموعه‌ها با حضور در نمایشگاه نفت و گاز مسکو، فرصتی برای ارائه دستاوردهای فناورانه خود و آشنایی با فعالان این حوزه در دیگر کشورهای مشارکت کننده در این رویداد را به دست می‌آورند.

وی افزود: نمایشگاه نفت و گاز مسکو یک فرصت منحصر به فرد برای فعالان صنعت نفت و گاز اروپا، آسیا و آمریکا است تا با نمایش محصولات و تجهیزات خود؛ ارتباطات تجاری بی واسطه‌ای با صنعتگران دیگر کشورها برقرار کنند و بازار جهانی خود را توسعه دهند.

به گفته قلعه‌نوی، به همت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق ایرانی نیز می توانند در این رویداد مشارکت کنند.

رییس مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ادامه داد: شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق متقاضی تا 24 اسفندماه سال جاری وقت دارند ثبت نام کنند تا با حضور در نمایشگاه نفت و گاز مسکو؛ از این ابزار کارآمد و موثر بازاریابی برای توسعه بازار محصولات خود بهره بگیرند.

قلعه نوی همچنین گفت: این رویداد جهانی فرصتی موثر برای تعامل تجاری در کنار متخصصان صنعت نفت و گاز روسیه و دیگر کشورها و گزینه مناسبی برای آغاز پروژ‌ه‌های جدید و همکاری‌های بین‌المللی با دیگر کشورها است.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به آدرس اینترنتی به اینجا مراجعه کنند.

 

کلمات کلیدی