رویداد هم افزایی مدیریت ایراناطلاعیه های مهم

ثبت نام ویژه شرکت های خلاق و دانش بنیان جهت حضور مجازی و فیزیکی در رویداد

رویداد هم افزایی برای مدیریت ایران در اولین دوره برگزاری خود قصد دارد تا حلقه وصلی میان مدیران کشور و شرکت ها،موسسات و گروه‌هایی باشد که دارای الگو، ایده و محصولی  برای حل چالش‌های اساسی ایران عزیزمان هستند.این رویداد مبدا تحولی بزرگ در روند حکمرانی و حل نظام مسائل کشور خواهد بود. شما بواسطه خدمت،محصول یا الگویی که دارید می‌توانید در بهبود مناسبات حکمرانی نقش آفرین باشید.

در این رویداد شرکت ها، موسسات و گروه‌های نوآور امکان شبکه سازی دارند تا بتوانند همکاران،رقبا و مدیران مختلف کشور را شناسایی نمایند و برای طرح همکاری با آنها اقدام نمایید. از طرفی نیز از طریق شبکه سازی امکان اخذ سرمایه و پروژه از سازمانها و سرمایه‌گذاران را دارند تا علاوه بر حل چالش‌های کشور کسب و کار خود را توسعه دهند.

مزیت این رویداد برای مدیران کشور علاوه بر وجه کلان آن که تمرکز بر حل چالش‌ها و مسائل کشور می‌باشد ایجاد نمایشگاهی از شرکتهای و موسسات متنوع است که در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، فناوری، مدیریت، اشتغال، آموزش، بهداشت، محیط زیست و رسانه توانایی ارائه الگو و حل مساله را دارا می‌باشند. وجود چنین گروه‌هایی زیر یک سقف بستری مهیا و آماده است تا مدیران برای حل مسائل حوزه‌های تحت مدیریت خود از آنها مشاوره بگیرند و با طرح همکاری چالش ها را در زمان کم و با کیفیت مطلوب مرتفع نمایند.

 

موضوعات کلی رویداد:

- صنایع خلاق و صنایع فرهنگی

- مدیریت اقتصادی و مالی

- مدیریت شهری

- خانواده و جمعیت

- هویت اجتماعی

- عدالت

- آسیب های اجتماعی

- خدمات اجتماعی

- کارآفرینی و اشتغال

- فناوری اطلاعات

- فضای مجازی

- رسانه و روابط عمومی

- بهداشت، سلامت و محیط زیست

- آموزش و مشاوره

  • زمان و مکان برگزاری: 17 تا 19 خرداد 1401 – تهران، مصلای بزرگ امام خمینی (ره)

 

قابل توجه شرکت های خلاق و دانش بنیان:

شرکت های خلاق و دانش بنیان لازم است پس از مراجعه به وب سایت hamafzaevent.ir و بخش ثبت نام شرکت کنندگان، اقدام به درج اطلاعات شرکت خود و ایجاد پنل کاربری نمایند. با این اقدام غرفه مجازی شرکت بصورت رایگان ایجاد خواهد شد.

در مرحله بعد،‌دبیرخانه رویداد نسبت به ارزیابی و بررسی شرکتهای ثبت نام کننده اقدام خواهد کرد و تعدادی از شرکتها جهت حضور فیزیکی در رویداد انتخاب خواهند شد. هزینه حضور شرکتهای خلاق و دانش بنیان منتخب بصورت فیزیکی در رویداد با 70% تخفیف لحاظ خواهد شد.

 

وب سایت: https://hamafzaevent.ir/

شماره تماس با دبیرخانه رویداد: 02188334053  -  02188334054