مبادی معرفی شرکتهای خلاقآرشیو اطلاعیه های سال 98

شرح خبر

جشنواره فرهنگی و هنری «ایران ساخت» برای تکریم انقلاب علمی و بزرگداشت شکل گیری تمدن نوین اسلامی ایرانی است.  این جشنواره با تکیه بر فرآورده های فرهنگی و هنری هنرمندان ایرانی، بر آن است تا نهضت توجه و حمایت از اقتصاد دانش بنیان را به عنوان یکی از راهبردی ترین زیرساخت های پیشرفت و تعالی کشور، بنیاد گذارد و به شکل گیری جریان تولید محتوا برای فضای مجازی و رسانه های مکتوب، دیداری و شنیداری مدد برساند.

به موجب آئین‌نامه برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق، شرکت های فعال در حوزه های خلاق و صنایع فرهنگی که از سوی مجموعه‌های تخصصی که اصطلاحاً مبادی نامیده می‌شوند، به دبیرخانه شرکت‌های خلاق معرفی شوند، به عنوان شرکت خلاق پذیرفته شده و می توانند از مزیت‌ها و خدمات موضوع برنامه بهره‌مند شوند.

در همین راستا، جشنواره فرهنگی و هنری «ایران ساخت» نیز، که سابقه برگزاری موفق در سال گذتشه را نیز داشته است، به عنوان یکی از مبادی معرفی شرکتهای خلاق انتخاب شده است.

شرکتهای برگزیده در این جشنواره، از سوی دبیرخانه این جشنواره به عنوان شرکت خلاق برگزیده شده و مشمول استفاده از حمایت های دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شرکتهای خلاق خواهند شد.

لازم به ذکر است که امسال جشنواره ملی، فرهنگی و هنری ایران ساخت، با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به همت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان و شعار «فناوری ایرانی در خدمت کسب و کار ایرانی» و در 6 بخش برگزار خواهد شد.

حوزه های ادبیات، هنرهای تجسمی، رسانه های دیداری و شنیداری، رسانه های دیجیتال، ایده بازار و دانش آموزی، از بخش های اصلی برگزاری این جشنواره هستند.

کسب اطلاعات بیشتر از جشنواره ایران ساخت: http://iransakht.ir