چهارمین جشنواره اسباب بازیآرشیو اخبار سال 98

چهارمین جشنواره اسباب بازی

حضور دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق در بخش ترویجی جشنواره اسباب بازی

ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری در قالب برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق در چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون پرورش فکری حضور دارد.

این دبیرخانه از تاریخ 26 الی 30 ابان به منظور معرفی برنامه های حمایتی خود در زمینه صنایع خلاق و فرهنگی به ویژه در حوزه اسباب بازی در این نمایشگاه و جشنواره حضور داشته و آماده ارائه برنامه و معرفی خدمات این دبیرخانه به شرکت های فعال در صنعت اسباب بازی می باشد.

همچنین در بخش  برنامه های کمیته علمی چهارمین جشنواره اسباب بازی در روز یکشنبه 27 آبان ماه، قائم مقام دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شرکتهای خلاق، در نشستی با موضوعیت تولید اسباب بازی در ایران به بیان اقدامات این دبیرخانه در حوزه توسعه شرکتهای خلاق حوزه اسباب بازی می پردازند.

قابل ذکر است که شرکت های فعال در صنایع خلاق و فرهنگی به ویژه در حوزه اسباب بازی با مراجعه به وب سایت ircreative.isti.ir می توانند بصورت آنلاین، در این برنامه ثبت نام نموده و پس از دریافت کد رهگیری و اطلاع از روند پذیرش خود به عنوان شرکت خلاق، از خدمات این دبیرخانه بهره مند شوند.

گفتنی است که در بخش ترویجی چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی نهادها، سازمان‌ها و تولیدکنندگان دولتی و غیردولتی مشارکت خواهند داشت.