جشنواره وب و موبایل ایرانآرشیو اطلاعیه های سال 98

پذیرش برگزیدگان جشنواره وب و موبایل به عنوان شرکت خلاق

جشنواره وب و موبایل ایران با ده‌ها هزار شرکت‌کننده، به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود و از ابتدای زمان تاسیس توانسته است نقش مهمی در رشد کیفیت و جایگاه حوزه وب و موبایل ایران داشته باشد.

این جشنواره امسال نیز در گروه‌های مختلف، یک وبسایت و یک نرم‌افزار موبایل را با رای داوران به عنوان برگزیده معرفی می‌کند و به آن تندیس برترین وبسایت یا برترین نرم‌افزار موبایل ایران را به عنوان بزرگ‌ترین افتخار در حوزه وب و موبایل ایران اهدامی‌کند.

به موجب آئین‌نامه برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق، شرکت های فعال در حوزه های خلاق و صنایع فرهنگی که از سوی مجموعه‌های تخصصی که اصطلاحاً مبادی نامیده می‌شوند، به دبیرخانه شرکت‌های خلاق معرفی شوند، به عنوان شرکت خلاق پذیرفته شده و می توانند از مزیت‌ها و خدمات موضوع برنامه بهره‌مند شوند.

در همین راستا، جشنواره وب و موبایل ایران نیز، که سابقه برگزاری موفق در سال گذشته را نیز داشته است، به عنوان یکی از مبادی معرفی شرکتهای خلاق انتخاب شده است.

شرکتهای برگزیده  از سوی دبیرخانه این جشنواره معرفی شده و به عنوان شرکت خلاق برگزیده شده و مشمول استفاده از حمایت های دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شرکتهای خلاق خواهند شد.

لازم به ذکر است که مهلت ثبت نام در این جشنواره تا 1 آذر ماه می باشد و مراسم اختتامیه و کنفرانس جشنواره وب و موبایل ایران در تاریخ های ۲۵ و ۲۶ بهمن برگزار خواهد گردید.

کسب اطلاعات بیشتر از جشنواره : iwmf.ir