دومین همایش و نمایشگاه بین‌المللی «تهران هوشمند» برگزار می شوداطلاعیه های مهم

دومین همایش و نمایشگاه بین‌المللی «تهران هوشمند»

این رویداد برای دومین سال پیاپی به همت سازمان فاوای شهرداری تهران و مرکز تهران هوشمند برگزار می شود. سال گذشته و در نخستین دوره، جمعی از مدیران ارشد دولتی و کشوری از جمله اعضای کابینه دولت، معاونان رییس جمهور، ‌مدیران ارشد شهرداری، اعضای شورای اسلامی شهر تهران، نخبگان و بازیگران اصلی شهرهوشمند، اپراتورهای تلفن همراه و ... در این همایش حضور داشتند امسال نیز برنامه ریزی شده است تا این رویداد میزبان مهمانان و سخنرانان کلیدی و ویژه ای در همایش تهران هوشمند باشد.
این رویداد بین‌المللی که موضوع استراتژیک هوشمندسازی پایتخت را در دستور کار خود قرار داده است در دومین دوره برگزاری شعار «تهران من، تهران هوشمند» را با رویکرد به شهر زیست پذیر و افزایش مشارکت شهروندان سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
برپایی میزگردهای تخصصی با حضور فعالان و بازیگران اصلی شهر هوشمند در تهران و دیگر مراکز بزرگ استانی کشور، کارگاه‌های ارائه محصول و معرفی خدمات با مشارکت حداکثری استارتاپ‌های برتر کشور در زمینه مدیریت شهری، نمایشگاه بزرگ جانبی با حضور شرکت‌ها و سازمان‌هایی که در موضوعات مرتبط با رویداد تهران هوشمند خدمات و محصولی برای عرضه دارند از دیگر برنامه های دومین دوره همایش و نمایشگاه تهران هوشمند است.

لازم به ذکر است که مطابق دستورالعمل های حمایتی از شرکت های خلاق در خصوص حضور در نمایشگاه های منتخب داخلی، شرکتهای خلاق از تخفیف 50 درصدی تا سقف 20 میلیون ریال جهت اخذ غرفه بهره مند میگردند. لذا نمایشگاه مذکور نیز جهت حضور شرکت های خلاق مورد حمایت دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق می باشد.

شرکت های متقاضی می توانند با مراجعه به سایتhttp://smart-tehran.ir و یا با تماس با شماره های زیر اقدام به ثبت نام نمایند:

۶۶۵۰۳۰۱۹
۶۶۵۵۳۳۴۷
09124468713