نهمین نمایشگاه بین المللی MIDEX آرشیو اطلاعیه های سال 98

نهمین نمایشگاه بین المللی MIDEX

نمایشگاه‌‌‌های تجاری فرصت‌ بسیار ارزشمندی را برای صاحبان صنایع فراهم می‌آورند تا محصولات و توانمندی‌های خود را در سطح وسیعی عرضه نموده و با فعالان حوزه‌ی کاری خود ارتباط برقرار کنند. نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی معماری و دکوراسیون داخلی (MIDEX ) در تاریخ 21الی 24دی ماه سال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز بکار می‌نماید و فعالان و صاحب‌نظران امر را در محیطی تخصصی و تجاری گرد هم می‌آورد. این نمایشگاه با استقبال گسترده‌ی فعالان داخلی و بین‌المللی و اخذ تاییدیه اتحادیه جهانی نمایشگاه‌های بین‌المللی (UFI) در سال گذشته نیز مواجه بود

در این نمایشگاه شرکت‌های داخلی و بین‌المللی محصولات، قابلیت‌های فنی و نوآوری‌های خود را به بازدیدکنندگان عرضه می‌نمایند و از تعامل با دست‌اندرکاران صنعت و فرصت‌های موجود بهره می‌گیرند.

محورهای این نمایشگاه عبارت اند از:

معماری و شهرسازی، معماری داخلی، معماری نما و منظر، فضای سبز، بازسازی ، نورپردازی، دکوراسیون، تکنولوژی های نوین ساختمان، هوشمندسازی، خانه های پیش ساخته و چوبی، مبلمان باغی و دکوراتیو، کاغذ دیواری و دیوارپوش و پرده، کف پوش و پارکت.

به همین منظور دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق به منظور توسعه و ترویج فعالیت شرکت های خلاق، از حضور ایشان در این نمایشگاه در قالب اجاره کانتر یا غرفه با تأمین 50 درصد از هزینه ها تا سقف بیست میلیون ریال حمایت به عمل می آورد.

شرکت های متقاضی می توانند به منظور ثبت نام به وب سایت http://midex.ir مراجعه کرده و پس از حضور در نمایشگاه مبلغ تخفیف خود را دریافت کنند.