جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی به جمع مبادی معرفی شرکت های خلاق پیوستآرشیو اطلاعیه های سال 98

مبادی معرفی شرکت های خلاق

جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی با هدف ترویج و توسعه فن‌آفرینی، خلاقیت و نوآوری، معرفی فن‌آفرینان به عنوان موتور حرکت و توسعه اقتصاد دانش‌بنیان و ایجاد فضای تعامل در میان فعالان عرصه‌های مختلف فن‌آفرینی برگزار می‌شود. حوزه فعلی جشنواره یک حوزه ملی برای فن‌آفرینان داخل کشور است و در یک چشم‌انداز میان‌مدت، فرا‌ ملی شده و کشورهای منطقه را شامل خواهد شد .این جشنواره با محتوایی منحصر به فرد، هر سال، توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار مي‌شود.

به موجب آئین‌نامه برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق، شرکت های فعال در حوزه های خلاق و صنایع فرهنگی که از سوی مجموعه‌های تخصصی که اصطلاحاً مبادی نامیده می‌شوند، به دبیرخانه شرکت‌های خلاق معرفی شوند، به عنوان شرکت خلاق پذیرفته شده و می توانند از مزیت‌ها و خدمات موضوع برنامه بهره‌مند شوند.

در همین راستا، جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی  نیز، که سابقه برگزاری موفق در سال گذشته را نیز داشته است، به عنوان یکی از مبادی معرفی شرکتهای خلاق انتخاب شده است.

شرکتهای برگزیده در این جشنواره، از سوی دبیرخانه این جشنواره به عنوان شرکت خلاق برگزیده شده و مشمول استفاده از حمایت های دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شرکتهای خلاق خواهند شد.

لازم به ذکر است که امسال چهاردهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی، با همکاری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، در تاریخ 6 و 7 دی ماه در شهر اصفهان برگزار می گردد.

داوری طرح های کسب و کار آزاد، طرح های کسب و کار دانشجویی، فن آفرینان رشد یافته، فن آفرینان نوپا، فرصت های سرمایه گذاری و انتقال تجربه کسب و کار در فضای بین المللی از قسمت های اصلی این رویداد خواهند بود.

کسب اطلاعات بیشتر از جشنواره شیخ بهایی: http://www.shtf.ir/