جشنواره مسابقات ملی طراحی صنعتی ایران، آیدیرانآرشیو اطلاعیه های سال 98

جشنواره مسابقات ملی طراحی صنعتی ایران، آیدیران

 موسسه طراحان صنعتی ایرانیان  با هدف ارتباط سازی هرچه بیشتر بین صنعت و دانشگاه و در جهت رشد و اعتلای رشته طراحی صنعتی بمنظور خدمت مفیدتر به صنعت مملکت بنا نهاده شده است. با توجه به پتانسیل بسیار زیاد نهفته در مجامع علمی این مرز و بوم و نیز شور و اشتیاق دانشجویان برای رشدعلمی و انجام پروژه های صنعتی و کسب مهارتهای زیادتر و تجربیات سودمندتر، موسسه طراحان صنعتی ایرانیان در سال ۱۳۸۶  تاسیس گردید تا با ارتباط سازی بین این دو رکن علمی و عملی باعث سرافرازی و افتخار کشور عزیزمان گردد.

موسسه طراحان صنعتی ایرانیان در سال ۹۳ تصمیم به راه اندازی اولین مسابقات جامع طراحی صنعتی در حوزه های مختلف صنعت گرفت و این مسابقات با حمایت و همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری آغاز به فعالیت نمود تا با عنایات حق تعالی بتواند قدمی در جهت اعتلای میهن اسلامی عزیزمان بردارد.

در همین راستا جشنواره آیدیران که به عنوان یکی ازمبادی پذیرش شرکتهای خلاق می باشد در روز جمعه 14 دی ماه در سالن سوره حوزه هنری برگزیدگان خود را معرفی خواهد کرد.

شرکتهای طراحی صنعتی که محصولات آنها در آیدیران منتخب می شوند، بعنوان شرکت خلاق درنظر گرفته خواهند شد و می توانند از خدمات برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق بهره مند گردند.

لازم به ذکر است که این جشنواره در ۱۰ دسته

طراحی فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری
حمل و نقل
ورزش، آموزش و سرگرمی
محصولات سلامت، ایمنی و امنیت
مبلمان شهری
تجهیزات، ابزارآلات و فضای کاری
بسته بندی
محصولات مد و زیورآلات
لوازم منزل
مبلمان و دکوراسیون داخلی برگزار گردیده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق کلیک کنید