آغاز پیش ثبت نام بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک آرشیو اطلاعیه های سال 98

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ

نمایشگاه الکامپ در عرصه طراحی، ساخت و تولید و پشتیبانی از محصولات، خدمات، محتوا و راهکارهای صنایع الکترونیکی، کامپیوتر و دیجیتال در اقتصاد  ایران و بزرگترین رویداد فناوری کشور است. الکامپ همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست‌اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. 
نمایشگاه الکامپ، آوردگاهی است که سالانه ذینفعان توسعه و تحول اقتصاد دیجیتال با بررسی فرصت‌های بازار به جایگاه‌سازی محصولات و خدمات خود پرداخته و عملکرد سالانه خود را در معرض دید و داوری  مشتریان و استفاده‌کنندگان قرار می‌دهند تا با تحریک تقاضای بازار به تعمیق و گسترش اقتصاد کشور یاری رسانند.
دستیابی به اقتصاد دانش‌بنیان و عمق‌بخشی به اقتصاد زیست‌بوم فناوری کشور، جز با مشارکت فعال تمامی ذینفعان اقتصاد و تحول دیجیتال در حوزه‌های مختلف الکترونیک، کامپیوتر (سخت‌افزار و نرم‌افزار) و حضور مقتدرانه بازیگران بخش‌های مختلف اقتصادی، صنعتی و خدماتی کشور محقق شدنی نیست.
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با انتخاب شعار راهبردی #آینده_بهتر امیدوار است تا با برگزاری هرچه باشکوه‌تر بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ در تاریخ 27 تا 30 تیر ماه 1398 و حضور موثر تمامی فعالان این حوزه موجبات پیشرفت صنعت و سربلندی کشور فراهم آید. 
بدین ترتیب پیش ثبت نام بزرگترین رویداد فناوری-تجاری کشور (دوره 25) از  دوم اردیبهشت ماه در سامانه iran-elecomp.com آغاز شده است. بدیهی است همچون ادوار گذشته اولویت در پیش‌ثبت‌نام در جانمایی و اختصاص غرفه موثر خواهد بود.
لازم به ذکر است که شرکت های خلاق مطابق سال گذشته از 50 درصد تخفیف تا سقف 20 میلیون ریال، جهت اخذ غرفه و یا کانتر جهت حضور در این نمایشگاه برخودار می باشند. شرکت های خلاق پس از انجام ثبت نام و حضور در این رویداد، با ارائه مستندات حضور، می توانند وجه حمایتی خود را دریافت کنند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر از قبیل روند ثبت نام و تعرفه ها به نشانی http://iran-elecomp.com/ مراجعه نمایند.