اعزام هیات تجاری و برگزاری نشست‌های B2B در ترکیهآرشیو اطلاعیه های سال 98

اعزام هیات تجاری و برگزاری نشست‌های B2B در ترکیه

ارتباطات بین‌المللی یکی از الزمات اولیه در فرآیند بین‌المللی شدن شرکت‌ها و صادرات محصولات و خدمات می‌باشد. حضور در هیات‌های تجاری بین‌المللی همواره از طرف دولت‌ها مورد حمایت قرار گرفته و بر همین مبنا کریدور توسعه صادرات نیز بعنوان بازوی اجرایی مرکز در توسعه صادرات محصولات، از اعزام و پذیرش هیات‌های تجاری در راستای توسعه صادرات محصولات دانش‌بنیان و خلاق حمایت می‌کند. پذیرش و اعزام این هیات‌ها و یا افراد می‌تواند با هدف‌های مختلفی نظیر توسعه بازار، رصد رقبا و فناوری‌های مشابه، سرمایه‌گذاری مشترک؛ آموزش و کسب تجربه در حوزه‌های مختلف باشد. لذا و بر اساس اختیارات مرکز و در راستای حمایت از صادرات کالاها و خدمات دانش‌بنیان، نفوذ و حضور صادراتی در بازارها، افزایش سهم بازار موجود، پرداخت بخشی از هزینه‌های اعزام "هیأت‌های صادراتی، بازاریابی و سرمایه‌گذاری محصولات دانش‌بنیان و خلاق صادراتی" در چارچوب این آیین‌نامه قابل اقدام می‌باشد.

در همین راستا کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری در نظر دارد هیات تجاری از شرکت‌های دانش‌بنیان را به همراه دکتر ستاری (معاون محترم علمی و فناوری رئیس جمهور) جهت برگزاری نشست‌های B2B با شرکت‌های متناظر به ترکیه اعزام نماید.

اعزام هیات در اواخر خردادماه سال 98 برگزار خواهد شد. شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق صادراتی جهت حضور دراین هیات می‌توانند از لینک زیر ثبت‌نام نمایند. لازم به ذکر است جزئیات سفر از قبیل هزینه‌ها و زمان دقیق مشخص نبوده و ثبت‌نام اولیه جهت ارزیابی شرکت‌ها و انتخاب شرکت‌های برتر جهت حضور در هیات صورت می‌گیرد.

لازم به ذکر است که شرکت های خلاق ابتدا باید از طریق این لینک (کلیک کنید) مورد ارزیابی صادراتی قرار گرفته و پس از تایید صلاحیت اقدام به دریافت خدمات صادراتی داشته باشند.

جهت حضور در این هیات تجاری وارد لینک زیر شوید.