حمایت از شرکت های خلاق در بستر توسکاآرشیو اطلاعیه های سال 98

حمایت از شرکت های خلاق در بستر توسکا

به دنبال انعقاد تفاهم نامه ای میان ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمند سازی معاونت علمی و فناوری و مرکز نواوری و شتابدهی رسانه ای توسکا ، کسب و کارهای نوپای خلاق و دیجیتال توسعه می یابد .

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، در پی  تفاهم نامه همکاری در توسعه کسب و کارهای نوپای دیجیتال با معاونت علمی ریاست جمهوری، این تفاهم نامه در راستای ایجاد بستری برای حمایت ازشرکت های خلاق و استارتاپ ها منعقد شد .

مرکز نوآوری و شتابدهی رسانه ای توسکا در راستای توسعه کسب وکارهای دیجیتال و انجام نقش حمایتی از استارتاپ های دیجیتال کشور راه اندازی شده است .  توسکا در نظر دارد تا با تهیه بسته های تبلیغی برای استارتاپ ها، زمینه توسعه آن ها را فراهم آورد. این بسته ها هر یک دارای مبلغ مشخصی تبلیغ در شبکه های مختلف و برنامه های مختلف است و استارتاپ ها بر طبق ارزش گذاری کارشناسان شتابدهنده  می توانند از این بسته ها استفاده کنند .

استارتاپ های نوپا، استارتاپ های با محصول نخست هستند که تاکنون تبلیغات کلان محصول خود را با استفاده از انواع رسانه های مختلف دیداری، شنیداری، دیجیتال و محیطی نداشته اند. این استارتاپ ها اغلب دارای حداکثر پنج نفر نیروی انسانی بیمه شده بوده و محصول آماده ارایه به بازاری دارند که نیاز به تبلیغات و معرفی محصول دارد.

 

استارتاپ ها و شرکت های خلاق حوزه دیجیتال و علاقمند، می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس http://tooska.ir/ مراجعه کنند و یا با شماره 5253-021 در تماس باشند.