اولین بازار اینترنتی محصولات مورد نیاز طراحی اینفوگرافیک

در راستای فرهنگ سازی استفاده از اینفوگرافیک ها و روش های بصری سازی داده و اطلاعات در سطوح مختلف جامعه و نظر به نیاز طراحان و فعالان این حوزه، وب سایت « داده تا دانش » به عنوان پایگاهی جهت معرفی و عرضه ابزارها و محصولات مرتبط، راه اندازی گردید.
برخی از خدمات و محصولات این وب سایت شامل: بسته های موضوعی، آیکون ها و پیکتوگرام ها، بانک اطلاعات تصویری از اینفوگرافیک‌های فارسی، بسته های مختلف آموزشی، پوسترهای مدیریتی و مراوده استراتژی و … می باشد.
فروشگاه اینترنتی داده تا دانش (D2K.ir )، فرصت انتخاب و دانلود از بین صد ها طرح و ابزارهای گرافیکی متنوع و معتبر در حوزه‌های مختلف را برای شما فراهم ساخته است. این فروشگاه ارائه دهنده آموزش‌های تخصصی و ابزارهای رایگان هنرهای دیجیتال در زمینه اینفوگرافیک،‍‍ ایلستریتور، پاورپوینت، وکتور،فایل های لایه باز، اینفوگرافیک، پیکتوگرام، آیکون، اکسل، ویزیو، فتوشاپ، المان های گرافیکی و … است.
هدف داده تا دانش کمک به هنرجویان در یافتن ابزار تولید گرافیک کامپیوتری و گسترش مهارت‌‌های خلاقانه در تولید اینفوگرافیک های خلاقانه، و همینطور فراهم آوردن مواد اولیه مورد نیاز طراحی آثار هنرهای دیجیتال برای هنرجویان، طراحان، هنرمندان و کسب و کارها می باشد. همچنین مجموعه فایل ها و ابزارهای بومی شده را پیدا کرد که می توان با آن ها اطلاع نگاشت ها و تصاویر بصری جذاب و گیرایی برای مخاطب ساخت.
طیف وسیعی از فایل های دیجیتال، مجموعه های بی نظیری همچون:

– مجموعه عظیم (بیش از ۱۰٫۰۰۰) وکتورهای لایه باز و قابل ویرایش
– مجموعه عظیم (بیش از ۱۰٫۰۰۰) آیکن و پیکتو گرام های لایه باز و قابل ویرایش در فرمت های مختلف

PNG - EPS - EMF -AI -SVG-PSD-JPEG-...

– مجموعه عظیم (بیش از ۵٫۰۰۰) دیاگرام های لایه باز و قابل ویرایش در پاورپوینت
– بیش از ۱۰۰ قالب آماده قابل ویرایش و لایه باز اختصاصی
– بیش از ۱۰۰ اینفوگرافیک با کیفیت بالا و نسخه قابل چاپ در ابعاد A0
– بیش از ۱۰ ساعت آموزش اینفوگرافیک در نرم افزارهای مختلف به زبان فارسی
– بیش از ۱۰٫۰۰۰ رویداد مختلف در سال ۱۳۹۸ با رویکرد بازاریابی رویداد
– و صدها ابزار مورد نیاز طراحی اینفوگرافیک
برای سلیقه‌های مختلف در D2K در دسترس است. تمامی کالاها و خدمات حسب مورد محصول به صورت مجازی بوده و لینک دانلود بلافاصله بعد از خرید قابل دانلود می باشند.

 

خلاصه مطلب :
تولید پکیج های محتوای بصری در فروشگاه اینترنتی داده تا دانش( d2k.ir)

نوع محتوا: معرفی شرکتهای خلاق