جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریفآرشیو اخبار سال 98

ششمین جشنواره IT Weekendشریف

جشنواره فناوری اطلاعات به صورت کلی رویدادی است که در آن افراد سرشناس در حوزه فناوری اطلاعات تجربیات خود را در قالب سخنرانی های کوتاه با مخاطبان به اشتراک می گذارند.

از اهداف اصلی رویداد می توان به ایجاد محیطی برای گردهمایی، گفتگو و هم افزایی نوآوران، نخبگان، صاحبان ایده و علاقه ‌مندان به رویکردها و نگرش‌های نو در سطحی فراتر از مرزهای جغرافیایی و همچنین شناسایی آنها برای سرمایه گذاری مادی و حتی معنوی توسط حوزه های مختلف جهت پیشبرد اهداف کشور اشاره کرد.

IT Weekend می‌کوشد تا با انتشار تجربیات ارزنده در حوزه فناوری اطلاعات تلاشی برای پیشرفت کشور در این حوزه را ارائه دهد.

هدف اصلی IT weekend معرفی و شناساندن ایده‌های بکر و خلاق جهت ایجاد کسب کار های نوین و ایجاد اشتغال است. برای همین است که این رویداد به خوبی در اذهان نقش خواهد بست. این رویداد در بین تمامی رویدادهای مشابه با توجه به شایستگی و کیفیت بالای مخاطبین، محل برگزاری، تجربه کادر برگزاری آن، سخنرانان برجسته و معتبر، موجب ارتقای سطح رضایت مخاطبین و کیفیت همایش گردیده است. 

دبیرخانه دائمی جشنواره ITWEEKEND توسط شرکت آریا راد شریف به عنوان طراح و مجری رویداد و با همکاری مرکز نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه صنعتی شریف فعالیت خود را از فروردین ماه سال 1395 و در محل دانشگاه صنعتی شریف آغاز نموده است.

تاکنون پنج دوره از این جشنواره در سال های گذشته برگزار گردیده است و دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق نیز از حامیان اصلی ششمین دوره این جشنواره میباشد.

ششمین دوره جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف در تاریخ 20 تیر ماه 1398 در سالن جابرابن حیان دانشگاه شریف برگزار می گردد. علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام تا 5 تیرماه به آدرس زیر مراجعه نمایند.

http://itweekend.ir