فراخوان اخذ تسهیلات با هدف حمایت از شرکت های خلاقاطلاعیه های مهم

اخذ تسهیلات با هدف حمایت از شرکت های خلاق

به اطلاع شرکت های خلاق می رساند پیرو همکاری های بعمل آمده با برخی از صندوق های پژوهش و فناوری، خط اعتباری برای حمایت از فعالیت شرکت های خلاق اختصاص یافته است.

بدین منظور شرکت­های متقاضی می توانند پس از مطالعه و دارا بودن شرایط لازم، درخواست خود را با تکمیل فرم قالب لینک زیر و حداکثر تا تاریخ 15 تیرماه 1398 به ایمیل دبیرخانه به نشانی  ircreative@isti.ir ارسال فرمایند.

شایان ذکر است مبلغ و مدت بازپرداخت تسهیلات، پس از ارزیابی اعتباری شرکت ها از سوی صندوق های پژوهش فناوری همکار اعلام خواهد شد و ارسال درخواست به منزله موافقت با تسهیلات درخواستی نمی باشد.

دانلود فرم

توجه: قابل ذکر است صندوقهای پژوهش و فناوری برای اعطای هر گونه تسهیلات، نیازمند اطلاعات و مدارکی برای احراز هویت شرکت، سهامداران و مدیران شرکت و نیز گردش مالی و وضعیت اعتباری شرکت و مدیران آن می باشند. متقاضیان قبل از ارائه درخواست از آمادگی خود برای ارائه چنین اطلاعات و مدارکی اطمینان حاصل نمایند.

برخی از مدارک و اطلاعاتی که موسسات مالی و بانکها و صندوقهای پژوهش و فناوری اخذ می نمایند، به قرار زیر است:  

  • مدارك ثبتی شرکت نظیر: اساسنامه، آگهی تاسیس و آخرین آگهی تغییرات
  • تصویر شناسنامه و کارت ملی کلیه اعضاي هیئت مدیره، مدیر عامل و سهامداران
  • مدارک مالی و حسابداری نظیر: اظهارنامه مالیاتی، صورتهاي مالی حسابرسی شده، کد اقتصادی، ثبت نام در نظام ارزش افزوده، لیست بیمه، گردش حساب بانکها

تذکر: (چنانچه شرکت ها نوپا بوده (فعالیت شرکت کمتر از یکسال است) و اظهار نامه و صورت های مالی ندارند، مطابق با آخرین وضعیت مالی، مدارک مرتبط مورد نیاز خواهد بود.)

  • ارائه رزومه شرکت به همراه سوابق قراردادها و فاکتورهاي فروش
  • تکمیل فرم­هاي رضایتمندي اشخاص حقیقی و حقوقی براي کلیه اعضاي هیئت مدیره و شرکت جهت استعلام از وضعیت اعتباری شرکت و اعضای هیئت مدیره