ارائه خدمات آخرین خبر، حامی رسانه ای شرکت های خلاقآرشیو اطلاعیه های سال 98

آخرین خبر، حامی رسانه ای شرکت های خلاق

به منظور ایجاد بستر رسانه ­ای مناسب جهت پرورش ایده های نو و محصولات نوآورانه در حوزه کسب و کارهای خلاق در کشور و با توجه به ظرفیت­های ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز و بنگاه رسانه ای سرمایه گذاری آخرین خبر و پیرو تحقق تفاهم نامه امضا شده با آخرین خبر، خدمات رسانه ای و بسته های تبلیغاتی آخرین خبر ویژه شرکت های خلاق اعلام می گردد.

بنگاه رسانه ای سرمایه گذاری آخرین خبر با همکاری آژانس دیجیتال مارکتینگ DM360، به منظور ترویج و تبلیغ محصولات شرکت های خلاق، خدمات رسانه ای و بسته های تبلیغاتی ذیل را به شرکت های خلاق ارائه می دهد ( در تعریف این بسته ها تخفیف حداقل 20 درصدی لحاظ شده است). لازم به ذکر است ارائه خدمات این بنگاه تنها در قالب بسته های پیشنهادی نبوده و شرکت های متقاضی می توانند بر حسب نیاز، رسانه های مورد نظر را انتخاب فرمایند.

بدین منظور متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با راه های ارتباطی زیر در تماس باشند:

آدرس ایمیل : ads@dm360.ir
آدرس وبسایت : DM360.IR
آیدی تلگرام : @Dm360_adss
شماره تلفن : 09018374708

 

            

لازم به ذکر است که شرکت های خلاق شرکت هایی هستند که ماهیت فعالیت آنها خلاقیت و نوآوری برای ارائه محصولات و خدمات جدید و مدل های نوین کسب و کار است.

شرکت های مورد حمایت در ذیل این برنامه عبارت اند از:

- کسب و کارهای دیجیتال و فضای مجازی

 - صنایع دیداری و شنیداری

 - میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی

 - هنرهای تجسمی و هنرهای نمایشی

 - بازی، اسباب بازی و سرگرمی

 - طراحی و معماری

 - نشر، چاپ و یادگیری

 - گیاهان داروئی و طب سنتی

شرکت های علاقه مند می توانند جهت پذیرش به عنوان شرکت خلاق و دریافت خدمات برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق، به این لینک مراجعه کنند و اقدام به ثبت نام آنلاین نمایند.