بسته جامع آموزشی «صادرکننده برتر»آرشیو اطلاعیه های سال 98

کسب ­و کار خود را با صادرات توسعه دهید ...

بسیاری از برندهای بزرگ جهانی از شرکت‌های محلی کوچک ساخته شده‌ بودند و عموم آنها در مناطق روستایی و حاشیه‌ای بوده‌اند. اما امروز به لطف حضور جدی و مستمر در بازارهای بین‌المللی و صادرات کالاها و خدمات خود به اقصی نقاط دنیا، توانسته‌اند سهم بسزایی از اقتصاد جهانی را از آن خود کنند.

با فعالیت در خارج از کشور، شما بازده و میزان تولید خود را افزایش می‌دهید. شرکت‌های صادرکننده رشد بهتری داشته و از کارمندان پربازده و با تجربه ای برخوردار هستند و با سرعت بیشتری از فناوری‌های و روش‌های جدید بهره‌مند می‌شوند.

با فراگیری و آموزش صادرات می‌توانید روش سودآوری برای توسعه طرح کسب و کارتان ، گسترش ریسک‌ها و کاهش وابستگی به بازار محلی داشته باشید. تحقیقات گسترده در دولت ایران نشان می‌دهد که نرخ رشد سودآوری، تولید، دستمزد و سرمایه‌گذاری همواره برای صادرکنندگان بیشتر است. پس با یادگیری اصول و فرایندهای صادرات موفق، می‌توانید در کسب و کارتان موفق‌تر باشید.

با آشنایی و آموزش صادرات شما با ایده‌های جدید، اقدامات توسعه کسب و کاری، روش‌های بازاریابی و روش های رقابت آشنا می شوید، که ممکن است این فعالیت صرفا در داخل کشور برایتان منجر به کسب این تجارب نشود.

تمام این موارد باعث تقویت توانایی رقابت شما در بازار داخل نیز می‌گردند. حتی اگر سهم شما در بازار داخلی محدود است، شما در ابتدا باید به آموزش صادرات و سپس به انجام فرآیند صادرات فکر کنید. از آنجایی که امروزه در مقایسه با گذشته افراد متعددی از طریق اینترنت خرید و فروش می‌کنند، صادرات آنلاین نیز روش خوبی برای شروع صادرات می‌باشد.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌فرمایید، در طی مدت برگزاری کارگاه‌های آموزشی، نشست‌های تخصصی صادرات به کشورهای مختلف با حضور شرکت‌های مدیریت صادرات و مدیران دفاتر صادراتی که در آن کشورها فعال هستند، برگزار می‌گردد. همچنین نشست‌های انتقال تجربه با حضور مدیران شرکت‌های موفق صادراتی، برنامه‌ریزی است.

حضور در این نشست‌ها برای کسانی که در بسته جامع آموزشی صادرکننده برتر، همراه ما بوده‌اند، رایگان خواهد بود. تاریخ و محل برگزاری نیز به مرور اطلاع رسانی خواهد شد.

برای دریافت کدهای تخفیف اعلام شده، با مسئول آموزش «مرکز تخصصی آموزش و مشاوره اپوایزر» با شماره تلفن 09103140086 تماس بگیرید. لازم به ذکر است که به جهت جلوگیری از کاهش بازدهی کارگاه‌های آموزشی، ظرفیت ثبت‌نام در این بسته آموزشی، تنها ۲۰ نفر می‌باشد.

همچنین اگر قصد شرکت در تک دوره را دارید، خبر خوب اینکه کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری، ۷۰ درصد از مبلغ حضور نیروهای فعال در شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق را در دوره‌های آموزشی صادراتی، تا سقف ۲ میلیون تومان در سال مورد حمایت قرار می‌دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید