لبخندی زیبا، هزینه اندک، کارت سلامت آرمه

شرکت آرمه تخفیف پارسیان در راستای اهداف و آرمان‌های بنیان‌گذاران خود تعداد بی‌شماری از متخصصین و پزشکان مجرب در بخش‌های دندان‌پزشکی ، چشم‌پزشکی و زیبایی گرد هم آورده تا خدمات درمانی بهتری را به مشترکین کارت‌های سلامت آرمه ارائه نماید.

به همین خاطر در این بخش، جهت آشنایی با محصول خلاق این مجموعه گفتگویی داریم با مدیرعامل شرکت خلاق "آرمه تخفیف پارسیان"

 ایشان در در خصوص نحوه شکل گیری ایده خود در ایجاد این شرکت می گویند:

 

در سال 1394 با یکی از دوستان دندانپزشک گفتگو میکردیم. ایشان شکایت از این داشتند که کلینیک ها درصد زیادی از رقم پرداختی را برمیدارند. بنده سوال کردم که چرا در مطب خود کار نمیکنید .  و ایشان گفتند با وجود تبلیغات هم مشترک زیادی مراجعه نمیکند و در هر حال ظرفیت اضافی خواهد ماند. و پزشکان در ان ظرفیت ها به کلینیک ها مراجعه میکنند.

چندی بعد بحث بلد هر مجلسی اسنپ و راه اندازی سیستم جدیدی شده بود.

در انجا اولین جرقه پیدایش ارمه پارسیان خورد.

تا سال 1395 به تحقیقات بازار و بررسی رقبا و شرکتهای خارجی پرداخایم و در تیرماه سال 1395 استارت به کار رسمی آرمه پارسیان خورد

 

- فعالیت آرمه  تخفیف رو به شکل خلاصه برای مخاطبان بفرمایید؟

ارمه در اصل جایگزینی کلینیکها با یک کلینیک واحد و در تمام مطب های دندانپزشکان میباشد.

دندانپزشکان ظرفیت خالی خود را اعلام میکنند و پس از بررسی های به عمل آمده روی صلاحیت دندانپزشک و با توافق با تعرفه آرمه پارسیان داخل سایت و شبکه دندانپزشکان آرمه میشوند.

مردم عادی با خرید اشتراک آرمه پارسیان در این ظرفیت های خالی به دندانپزشک مراجعه کرده و پس از انجام درمان تنها نصف مبلغ را پرداخت مکنند. چرا که دکتر سهم دریافتی کلینیک را به خود بیمار تخفیف میدهد.

آرمه پارسیان توسط نهاد ریاست جمهوری به عنوان شرکت خلاق نوآور انتخاب شده و یکی از استارتاپهای برتر توی اکوسیستم استارتاپهای خلاق هستیم.

با چند ارگان دولتی همکاری داشتیم و خدمات رو ارائه کردیم. علاوه بر اون تونستیم با بزرگترین استارتاپهای ایران هم قرارداد همکاری عقد کنیم و خدمات بدیم بهشون.

 

- شما در شرکت چه هدف اصلی را دبنال می کنید؟

بر اساس امار وزارت بهداشت در سال 1396 تعداد 200 میلیون دندان پوسیده در دهان مردم ایران میباشد و یا اینکه سالانه 20 میلیون دندان قابل ترمیم در ایران به دلیل دیر مراجعه کردن به پزشک کشیده میشود.

ایران یکی از پایینترین رتبه کشورها از لحاظ سلامت دهان و دندان را به خود اختصاص داده است.

چرا که با توجه به بالا بودن هزینه های دندانپزشکی و عدم فرهنگ مراقبت و بهداشت دهان و دندان در ایران مردم با دیر مراجعه کردن به دندانپزشک علاوه بر اینکه باعث خرابی و غیر قابل درمان شدن دندان خود میشوند به صورت ناخواسته هزینه درمان را هم چندین برابر میکنند.

مثالی ساده: وقتی کمی از دندان خراب میشود با یک ترمیم با قیمت 100 هزار تومان درست میشود ولی به دلیل وحشت مردم از هزینه های دندانپزشکی و عدم مراجعه به پزشک این هزینه در 6 ماه بعد به 500 هزارتومان که عصب کشی و ترمیم است تبدیل میشود.. و باز هم به دلیل بالا بودن هزینه و عدم مراجعه این رقم دز 6 ماه بعد و با خرابی کامل ریشه به دومیلیون و پانصد هزار تومان که ایمپلنت میباشد منجر میشود.

هدف آرمه این میباشد که با کاهش 50 درصدی هزینه ها هم این ترس را کاهش داده و هم با فرهنگسازی و ارائه چکاب های ماهانه رایگان از اضافه شدن هزینه های دندانپزشکی و کشیده شدن دندانها به دلیل بالا بودن هزینه ها جلوگیری کند.

 

- مزایایی که آرمه تخفیف برای مخاطبانش ایجاد میکنه چیه؟

آرمه بالاترین کیفیت درمان را در نزد بهترین دندانپزشکان عمومی و تخصصی با بالاترین کیفیت مواد را با 50% قیمت به مشترکان خود عرضه میکند. تمام مشترکان از چکاپهای ماهانه رایگان و طرحهای تشویقی مناسبتی هم برخوردار میشوند.

در ضمن دارندگان اشتراک آرمه پارسیان میتوانند از تخفیفات کلینیک های زیبایی و پوست و مو (از 10% تا 60%) که به صورت هدیه و رایگان است هم استفاده کنند.

تمام خدمات آرمه پارسیان با تعرفه واحد میباشد و تا زمان تمام شدن درمان و رضایت کامل مشترک تمام مسئولیت درمان با آرمه پارسیان میباشد.

 

- شما کدام شهرها را پوشش می دهید؟ می تونید آماری از مخاطبانتون و درصد رضایتشون بفرمایید؟

آرمه در 42 شهر در 28 استان آماده ارائه خدمات به هموطنان میباشد که امید است تا انتهای سال 1398 تمام مراکز استان تحت پوشش باشند.

میزان رضایت مشترکان آرمه از درمان 9/5% و میزان رضایت کلی بیش از 95% میباشد.

 

- روش درآمدزایی شما چگونه است؟

درامد زایی آرمه پارسیان با فروش اشتراک به مشترکان خود میباشد که پکیج های خدماتی مختلف برای سقف های هزینه ای مختلف را پوشش میدهد. هر شخص میتواند با پرداخت 250 هزار تومان تا سقف 5 میلیون تومان از تخفیفات آرمه پارسیان در تمام مراکز بهره مند شود.

 

- برای استفاده از خدمات شما چطور باید اقدام کرد؟

هموطنان عزیز با مراجعه به سایت www.armehparsian.com  میتوانند از تعرفه ها و مراکز خدماتی مطلع شده و با مراجعه به صفحه خرید و انتخاب اشتراک مورد نظر اشتراک خود را تهیه کنند.

همچنین میتوانند با شماره تلفن 02166766719 تماس گرفته و یا عدد 4 را به سامانه 10004376 ارسال کرده تا مشاوران ما در اسرع وقت تماس گرفته و راهنمایی لازم را به درخواست کننده دهند.

امید است بتوانیم خدماتی لایق مردم ایران زمین را ارائه کنیم.

مراجعه به وب سایت

خلاصه مطلب :
کاهش هزینه های دندانپزشکی با آرمه تخفیف

نوع محتوا: معرفی شرکتهای خلاق