خلاقیت در قاب کاغذ دیواری های نانوونآرشیو اخبار سال 98

شرکت طرح و صنعت طلیعه

شرکت طرح و صنعت طلیعه صاحب استارت آپ دکورپرینت و برندهای دکورپرینت، سقف آسمان اسکای لینگ، کاغذ و پوستردیواری iwp  و روژانو ، Canvas  ، زیگمکس.

انواع کاغذ ،همیشه یکی از اقلام ضروری کشور بوده است و به دلیل میزان تقاضای بسیار زیاد آن نسبت به عرضه همواره با واردات همراه است، اما کشورهای تولید کننده کاغذ از ارائه فرمول های تولید خودداری کرده تا بتوانند منافع بیشتری از مصرف‌کنندگان کسب کنند.

 کاغذ دیواری نیز از این سیاست مستثنا نبوده و سهم بسیار زیادی از بازار آن در کارخانجات تولید کننده با واردات همراه است. لذا در راستای تحقق اهداف ملی و تولیدات داخلی، شرکت طرح و صنعت طلیعه صاحب استارت آپ و برند دکورپرینت ،بزرگترین تولید کننده کاغذدیواری سه بعدی و سفارشی در کشور،با دستیابی به نوع منحصربفردی از کاغذ دیواری های نانوون که در تولید آن از کاغذ استفاده نمی شود برای اولین بار،نه تنها این واردات را کاهش داده است، بلکه در آینده نزدیک و با چشم اندازی نزدیکتر با استعانت از خدای متعال موجبات صادرات این نوع از کاغذ دیواری را فراهم خواهد ساخت .

کاغذ دیواری های نانوون از چند لایه قابل چاپ تشکیل می‌شود که کلیه مواد اولیه و فرمولهای آن به صورت صفر تا صد ایرانی هستند و توسط نیروهای ایرانی تولید می‌شوند.این محصول علاوه بر ایجاد کارآفرینی مستقیم برای ۵۰ نفر و غیرمستقیم برای بیش از ۱۵۰۰ نفر ،ازخروج میزان قابل‌توجهی ارز جلوگیری خواهد کرد، به علاوه می تواند بستری برای گسترش آن در دیگر محصولات دکوراتیو باشد. روزانه به طور میانگین ۳۰ هزار متر مصرف کاغذ دیواری سفارشی در کشور است که از لحاظ اشتغال موجب درآمد مجموعا 2000خانواده زحمتکش ایرانی میباشد.

شرکت طرح و صنعت طلیعه پیش بینی می کند با این تولید، علاوه بر جلوگیری ازخروج حجم گسترده ی ارزی،با صادرات آن به خارج از کشور علی الخصوص کشورهای همسایه و همجوار،موجبات ارزآوری زیادی را برای میهن عزیزمان،ایران داشته باشد.