ثبت نام نمایشگاه اینوتکس 2020 آغاز شدآرشیو اطلاعیه های سال 98

تخفیف 50 درصدی ویژه شرکتهای خلاق

نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری با نام INOTEX تا کنون 8 دوره در کشور ایران برگزار شده و به محلی برای گردهمایی موثرترین نقش‌آفرینان اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور تبدیل شده است. اگر بخواهیم نگاهی به آمار دوره‌های گذشته اینوتکس داشته باشیم باید به حضور بیش از 1400 شرکت و استارتاپ و نیز بازدید بیش از 40000 نفری مخاطبان و انعقاد ۱۴۰ تفاهم نامه اشاره کرد. همچنین حضور ۲۵ کشور در این رویداد از نکات حائز اهمیت است که نشان دهنده اهمیت اینوتکس از نگاه سایر کشورها است.

اینوتکس محلی برای گردهمایی کلیه اجزای اکو سیستم نوآوری و فناوری کشور و رویدادی برای ملاقات متخصصین و کارشناسان، کارآفرینان، سرمایه گذاران، مخترعان و سیاست گذاران است. متوسط سن بازدیدکنندگان در دوره قبل ۱/۲۹ سال بوده که این عدد نشان دهنده جوان‌هایی است که برای نوآوری و فناوری کشور خود در تلاش بوده و اینگونه رویداد‌ها توانسته نگاه آن‌ها را به خود جلب کند. طبق آمار دوره گذشته نیز از این تعداد شرکت کننده، ۲۵ درصد خانم‌ها و ۷۵ درصد را آقایان به خود اختصاص داده­اند که پیش بینی می‌شود این ترکیب در اینوتکس 2020 به نفع بانوان افزایش یابد.

سه هدف اصلی اینوتکس:

  1. توسعه همکاری و مشارکت بین بازیگران کلیدی زیست­بوم نوآوری و فناوری؛
  2. جذب سرمایه برای استارتاپ­ها و شرکت­ها و نیز معرفی فرصت­های نوین سرمایه­گذاری؛
  3. شبکه­سازی بین­المللی و تولید محتوای ناب آموزشی؛

 

بخش­های اصلی اینوتکس:

  • بخش نمایشگاهی
  • رویدادهای تجاری و ترویجی
  • بخشهای جانبی

در همین راستا، دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق، از حضور شرکت های خلاق در این نمایشگاه حمایت می نماید. این حمایت شامل پرداخت 50 درصد از هرینه اجاره غرفه تا سقف 20 میلیون ریال ( پس از حضور در نمایشگاه و ارائه مستندات حضور شرکت)می باشد.

جهت ثبت نام در نمایشگاه کلیک کنید