معرفی سامانه های شرکت های خلاق ارائه دهنده محتوای آموزشی و مشاورهآرشیو اطلاعیه های سال 98

معرفی سامانه های شرکت های خلاق ارائه دهنده محتوای آموزشی

دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق، در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود در روزهایی که مردم عزیز کشورمان درگیر با بیماری کرونا هستند، سامانه های مجازی که  محتوای آموزشی با تخفیف ویژه ارائه میدهند را معرفی می نماید:

آموزش های مجازی

30 درصد تخفیف استفاده از آموزش های مجازی farsilynda.com

کلیه ویدئوهای آموزشی با دوبله و زیرنویس فارسی در مجموعه فارسی لیندا (farsilynda.comپس از ثبت نام در سایت مذکور، با تخفیف 30 درصدی به مدت 1 ماه تا تاریخ 13 فروردین 1399، در دسترس مخاطبان گرامی می باشد.

برخی از حوزه های آموزشی در این وب سایت عبارت اند از:

- سه بعدی سازی و انیمیشن
- طراحی مهندسی
- طراحی گرافیک و عکاسی
- برنامه نویسی و توسعه
- فناوری اطلاعات
- وب
- یادگیری الکترونیک
- بازاریابی
- و...

شایان ذکر است با احتساب تخفیفات آن مجموعه برای کلیه فیلم های موجود در دسته بندی (مسیرهای یادگیری) فارسی لیندا، این تخفیفات به 60 درصد افزایش پیدا میکند.

- کد تخفیف 30 درصدی: FL_isti_9899

- نشانی وب سایت: farsilynda.com

 

 

مشاوره های پزشکی آنلاین

مشاوره های پزشکی آنلاین رایگان (با موضوع بیماری کرونا)

اپلیکیشن خلاق "سیمو"، در حوزه آشنایی با مبانی طب سنتی، پیشگیری از بیماری ها براساس سبک زندگی سالم، حفظ سلامتی و تندرستی، تهیه ی محصولات ارگانیک و سنتی و ارتباط با پزشکان متخصص فعالیت می نماید. سیمو با ارائه خدماتی مانند مشاوره آنلاین، نوبت دهی، فروشگاه، آزمون های استاندارد و آموزش برای رفع مشکلات حوزه ی سلامت با تشخیص و راهنمایی پزشکان متخصص یا عمومی مورد تایید وزارت بهداشت، تصحیح شیوه ی زندگی مردم و ارائه راهکارها و تدابیر مناسب هر بیماری را دارد.

در این روزها که نگرانی بیماری کرونا مردم را درگیر کرده است، سیمو یک راه حل خوب دارد که نگرانی ها را کم کرده است. ما می توانیم با پزشکان خوب و متخصص ارتباط داشته باشیم  و بصورت رایگان از مشاوره های آنلاین در خصوص این بیماری استفاده کنیم.

نشانی وب سایت: symoteb.ir

دانلود اپلیکیشن: کلیک کنید

سمینار و وبینار آموزشی

30 درصد تخفیف سمینارها و ویبنارها در eseminar.tv

ایسمینار شرکتی خلاق و اولین و تنها پلتفرم تخصصی مدیریت و برگزاری وبینار (سمینار آنلاین، کلاس آنلاین) و رویدادهای آنلاین هست. ایسمینار صفر تا صد هر آنچه که برای برگزاری وبینار خود مثل زیرساخت و نرم افزار وبینار، ثبت‌نام آنلاین، مدیریت کاربران، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، فروش فیلم وبینارهای برگزار شده و... رو ارائه می‌دهد در یک کلام در ایسمینار هم می‌توانید وبینار برگزار کنید و هم در وبینارها شرکت کنید.

در این روزها این مجموعه نیز، برخی از سمینارها و وبینارهای مهم خود را با 30 درصد تخفیف با کد تخفیف khalaghco ارائه میدهد که مهلت این تخفیف نیز تا 23 اسفندماه می باشد.

لینک دسترسی با وبینارها: کلیک کنید

لینک دسترسی به ویدئوها: کلیک کنید

 

مشاوره های کسب و کار رایگان

ارائه مشاوره های رایگان کسب و کار در karmento.ir

شرکت خلاق "هوشمند سازان دانش آتی نوین" صاحب برند کارمنتو اپلیکیشن تخصصی کسب و کار در زمینه ی مشاوره و اجرای امور جهت کمک به جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی کلیه خدمات مربوط به مشاوره تلفنی این مجموعه در حوزه های مالیاتی ،امور حقوقی،امور ثبتی ،بیمه و قانون کار،آی تی و مهندسی ،دیجیتال مارکتینگ تا زمان برطرف شدن بحران بیماری به صورت کاملا رایگان در اختیار صاحبان کسب و کار قرار میگیرد.

جهت بهره مندی از مشاوره ها: کلیک کنید