مشاوره های رایگان تبلیغات و اطلاع رسانیآرشیو اطلاعیه های سال 99

مشاوره رایگان بازاریابی دیجیتال، روابط عمومی و مدیریت ارتباط با مشتری ویژه شرکت های خلاق

فضای کسب و کار در دنیای امروز به شدت تغییر یافته است و تبلیغات به عنوان بازوی اصلی فروش و توسعه‌ بازار شناخته می‌شود‌. در راستای معرفی توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق، حمایت از توسعه بازار و بازاریابی محصولات آنها، مشاوره های زیر بصورت رایگان به این شرکت ها ارائه می شود ارائه می شود:

 

1- مشاوره بازاریابی دیجیتال:

مشاور بازاریابی دیجیتال به منظور ارائه بهترین راهکارها برای بازاریابى و تبلیغات در فضای اینترنتی به شرکت‌های متقاضی ارائه می گردد.
 

2- ارائه مشاوره روابط عمومی و مدیریت ارتباط با مشتری:

مشاوره روابط عمومی و مدیریت ارتباط با مشتری در زمینه های مرتبط با مدیریت ارتباط با مشتریان ، ایجاد بازار های جدید، ارتباط با مطبوعات، استفاده از شبکه های مجازی، برگزاری مراسم و ریدادها و ... به شرکت ها و متقاضیان ارائه می گردد.
 
  • آیین نامه حمایت از خدمات مشاوره کسب و کار شرکت‌های دانش بنیان و خلاق

    هر شرکت میتواند در یک سال از تعداد 25 جلسه مشاوره (بصورت حضوری یا تلفنی یا مجازی یا مکاتبهای) و تا سقف 50 میلیون ریال استفاده نماید. همچنین سقف استفاده از خدمات هر یک از سرفصلهای ذکر شده در ماده 1، حداکثر برابر با 10 جلسه تا سقف 20 میلیون ریال در هر سال میباشد. برای استفاده از هر یک از سرفصلهای هیأت حل اختلاف نیز هر شرکت میتواند در سال 2 مرتبه تا سقف 20،000،000 ریال درخواست خدمت نماید.

    دانلود فایل آیین نامه