کمپین "کرونا دور، کتاب نزدیک"

کتاب پلاس با حمایت کیپاد، همکاری اسنپ باکس و همراهی ناشران و کتابفروشان در اولین سامانه فروش آنلاین کتابفروشی­ها برگزار می نماید:  

این روزها ویروس کرونا بین کتابخوان­ها و کتابفروشی­ها فاصله انداخته است. کتابخوان­ها مثل روزهای عادی سال نمی­توانند با یک کوله­پشتی خالی دل را به دنیای کتابفروشی­ها بزنند، کوله را پر کتاب کرده و برگردند. نمایشگاه کتاب امسال هم به تعویق افتاده است. کتابخوان­ها حالا که وقت بیشتری در خانه هستند و فرصت بیشتری برای کتاب خواندن دارند، دسترسی­شان به کتاب­ها سخت­تر شده. این روزها هم حال ناشرها و کتابفروش‌ها، و هم حال کتابخوان‌ها خوب نیست، در حالی که هم کتاب هست و هم وقت برای کتاب خواندن. تنها مسئله دسترسی به کتاب‌هاست.

مجموعه کتاب پلاس با همکاری تعدادی از ناشران بزرگ و با همکاری شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد (کیپاد) و پشتیبانی اسنپ باکس، به منظور حمایت از کتابفروشی­ها و ترویج و تسهیل جریان کتابخوانی در بحران کرونا، کمپینی تحت عنوان «کرونا دور، کتاب نزدیک» به راه انداخته است. در این کمپین دسترسی مخاطبان کتابخوان به کتاب­ها تسهیل می­گردد، به گونه­ای افراد می­توانند کتاب مورد نظر خود را از طریق ثبت سفارش در سامانه Shop.ketabplus.com از نزدیک­ترین کتابفروشی­ محله خود سفارش داده و درب منزل با بسته­بندی بهداشتی تحویل بگیرند. نکته جالب این خدمت­رسانی در این است که کل فرایند خرید از ثبت سفارش تا تحویل کتاب در درب منزل، در کمتر از 4 ساعت اتفاق می­افتد. علاوه بر این، کمپین «کرونا دور، کتاب نزدیک» مشوق­های دیگری هم دارد که آن را هم برای مخاطبان کتاب و هم کتابفروشی­ها جداب­تر می­کند. این مشوق­ها مختصراً به شرح زیر هستند:

همچنین در این سامانه بستری فراهم شده است که افراد بتوانند به موجب همدلی و تشکر از پرستاران و کادر درمان بیمارستان­ها که در این روزها برای حفظ سلامت جامعه، سلامت خود را به خطر انداخته­اند، به آنها کتاب هدیه دهند. بن کارت­هایی در سایت در نظر گرفته شده است که افراد می­توانند آن­ها را برای پرستاران خریداری کنند. این بن­ها پس از پایان همه­گیری ویروس کرونا در اختیار پرستاران قرار می­گیرد و آنها می­توانند با آن بن ها در کیپاد از مزایای تهیه کتاب رایگان تا پایان سال بهره مند شوند.

وب سایت: https://ketabplus.com

اینستاگرام: https://www.instagram.com/ketabplus/

خلاصه مطلب :
کمپین "کرونا دور، کتاب نزدیک"

نوع محتوا: کرونا و کسب و کارها