خدمت سوخت رسانی در محل

خدمت سوخت رسانی در محل توسط شرکت زنجیره تامین هوشمند انرژی با نام تجاری یونش برای نخستین بار در جهان  به وسیله ی سوخت رسان هایی بر پایه ی موتور سیکلت در ایران از ابتدای سال 1397 در حال ارائه است. این سوخت رسان های اختصاصی که محصولی دانش بنیان، اختراعی ایرانی و حاصل تحقیق و توسعه و طراحی و ساختِ متخصصان این شرکت است و نام فوتون به آن ها اطلاق می شود تاکنون در چهار ورژن طراحی و تولید شده اند که در حال حاضر ورژن چهارم از این فناوری در حال فعالیت و خدمت رسانی است. هر فوتون با قابلیت حمل 120 لیتر انواع سوخت مایع، مجهز به مخازن ضد انفجار، سیستم کنترل تعادل دینامیک و تمامی تجهیزات مورد نیاز برای سوختگیری، حمل و سوخت رسانی ایمن و سریع است.

در همین راستا شرکت یونش با فعالیت در زمینه سوخت رسانی و سوخت های نوترکیب هر روز در حال تلاش برای برداشتن گام هایی در جهت توسعه ی فناوری های نوآورانه‌ی این حوزه و بهبود خدمات خود است و مشتریان و همکاران یونش این پیشرفت های گام به گام و هر روزه را در دریافت خدمات احساس می کنند و ابراز میدارند.

یونش با سرویس #بنزین_درب_منزل به شما کمک می‌کنه نیازی به رفتن به پمپ بنزین نداشته باشید.با خیال راحت بنزین مورد نیازتان را آنلاین سفارش دهید،وجه آن را آنلاین پرداخت کنید و درب منزل یا محل کار بدون نیاز به دخالت خودتان در باک خودرو تحویل بگیرید. تمام ناوگان ما مجهز به شیلنگ ،نازل ، پمپ های برقی و لیتر شمارهای دیجیتال با دقت بالا هستند.

وب سایت: http://yonesh.com/

اینستاگرام: yonesh_com

خلاصه مطلب :
خدمت سوخت رسانی در محل

نوع محتوا: کرونا و کسب و کارها