سرویس‌های پرداختی آنلاین

با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، شرکت نوآوران پیشرو مانی‌یار با نام تجاری مانیار به عنوان شرکت دارای نشان خلاق می‌تواند در فراهم آوردن سرویس‌های پرداختی آنلاین به جهت پیشگیری از شیوع هرچه بیشتر این بیماری اقدام نماید. 

خدماتی که می‌تواند در این شرایط به بهبود اوضاع کمک شایانی نماید:

پرداخت با QR code

از آنجائیکه در حال حاضر بخش عمده‌ای از خرید شهروندان به اقلام ضروری شامل مواد غذایی و دارو خلاصه می‌شود، افراد ممکن است در حین خرید و جابجایی پول و کارت بانکی بین خود و فروشنده به بیماری مبتلا شوند. مانیار در تلاش است تا انتقال ویروس در این فرایند را با استفاده از جایگزینی وجه نقد و کارت بانکی با پرداخت موبایلی، به حداقل برساند.

سرویس پرداخت به وسیله‌یQR code  جهت استفاده در مراکز خرید، به منظور جلوگیری از تماس با پول و کارت بانکی، می‌باشد. این روش ارتباط بین پرداخت کننده و دریافت کننده‌ی وجه را به صفر می‌رساند و در نتیجه از انتقال ویروس بین افراد پیشگیری می‌نماید.

 

پرداخت با کیف پول موبایلی

 فروشگاه‌های اینترنتی می‌توانند به عنوان پذیرنده‌ی مانیار، امکان پرداخت از کیف پول موبایلی را در وبسایت خود برای کاربران اپلیکیشن مانیار فراهم نمایند. این روش به دلیل عدم نیاز به استفاده از رمزپویا به منظور خرید آنلاین و تسهیل این نوع پرداخت، می‌تواند افراد را به خرید آنلاین تشویق و از خروج از منزل حتی به قصد تهیه‌ی نیازهای روزمره نیز جلوگیری نماید.

خرید شارژ و بسته اینترنتی به همراه پرداخت قبوض

علاوه بر این، با نصب اپلیکیشن مانیار کاربران قادر خواهند بود تا به صورت آنلاین شارژ سیم‌کارت و بسته اینترنتی خریداری و قبوض خدماتی خود را پرداخت نمایند. افراد می‌توانند در کنار خرید از طریق کیف پول از این نوع خدمات نیز به طور همزمان بهره مند شوند.

 

پرداخت عوارض

در شرایط بحرانی جامعه همواره افرادی هستند که باید در همه حال به فعالیت‌های خود ادامه دهند تا کشور با مشکل مواجه نشود. به طور مثال پزشکان و کادر درمان همواره باید به محل کار خود مراجعه نمایند و حتی در صورت لزوم، تردد بین شهری هم انجام دهند.  سرویس پرداخت عوارض شهری و آزادراهی اپلیکیشن مانیار می‌تواند به این افراد کمک کند تا در سریع ترین زمان ممکن عوارض خودروی خود را از کیف پول مانیاری بدون نیاز به وارد کردن اطلاعات بانکی تسویه نمایند.

برای دانلود برنامه می‌توانید به استورهای معتبر و یا لینک دانلود مراجعه نمایید. همچنین در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید سرویس‌های مانیار را در وبسایت و شبکه‌های اجتماعی ما که در ادامه لینک آن‌ها آورده شده است، دنبال کنید و یا از طریق راه‌های ارتباطی زیر با همکاران ما در بخش پشتیبانی در تماس باشید.

شماره تماس: 02128423155
ایمیل: info@moneyar.com

خلاصه مطلب :
سرویس‌های پرداختی آنلاین

نوع محتوا: کرونا و کسب و کارها