بازار آنلاین هنر ایران

هنرآقا با ایجاد بازاری بزرگ از جنس هنر، بستری فراهم نموده که هنرمندان و هنردوستان بتوانند به دنیایی از هنرهای متفاوت دست یابند.

هنرآقا در تلاش است تا بازاری بزرگ برای هنر کشور بنا کند.یکی از اهداف هنرآقا ایجاد فرهنگ هزینه کردن برای هنر در جامعه است تا بتوان اقتصاد هنر را زنده کرد . هنرآقا با دید اتصال فروشندگان و خریداران
هنر شکل گرفته است و سعی در ساخت یک خانواده بزرگ هنری در سطح کشور دارد. هنر آقا با این دید که هنرمندان ، هنرمند هستند نه فروشنده سعی میکند بازوی فروش آن ها شود و از سوی دیگر سعی در از بین بردن بی اعتمادی های شکل گرفته نسبت به معاملات هنری در خریدارن دارد. برای نیل به این اهداف پلتفورمی شکل گرفته و در سه حوزه زیرساخت های فعالیت را آماده کرده است.

از جمله امکانات هنرآقا :

  •  بازار آنلاین هنر ایران
  • امکان خرید و فروش آثار هنری،مستقیما توسط هنرمندان و هنردوستان
  • ساخت اثر هنری اختصاصی برای متقاضیان  
  • مقالات و اخبار روز دنیای هنری
  • تخفیفات ویژه در کمپین های متنوع
  • هدایای متفاوت برای مناسبت ها

بازارچه هنرمندان:

هنرآقا با طراحی پلتفرم بازارچه این امکان را به هنرمندان کشور می دهد که هنر خود را به مردم معرفی کنند ، مستقیماً کارهای خود را به خریداران عرضه کنند و از فروش های غیر هنری دوری کنند.
خریداران نیز با اطمینان خاطر و اعتبار هنرآقا می توانند محصولات هنری اصیل مورد علاقه‌ خود را از هنرمندانی از سراسر ایران تهیه کنند.

سفارش گیری هنر:

اگر از اجناس تکراری برای منزلتان و هدیه های کلیشه ای برای عزیزانتان خسته شده اید ما به شما پیشنهاد کالاها و هدیه های اختصاصی و شخصی سازی شده را میدهیم .هنر آقا منتظر سفارشات هنری یونیک شماست تا آنها را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت بسازد و به هر کجای ایران که می‌خواهید ارسال کند.
با هنر آقا شعر مورد علاقه خود را تبدیل به تابلو ای نفیس کنید و یا با سفارش کشیدن پرتره عزیزانتان آنها را سوپرایز کنید.

کمپین هنردوستان: (سفارش اثر هنری اختصاصی برای شما)

۱۰ درصد تخفیف برای سفارش اختصاصی آثار هنری با کد تخفیف HA-gift

 

انتخاب بهترین هدیه برای عزیزان با ارزش معنوی چند برابر

تلگرام: https://t.me/HonarAgha

اینستاگرام:https://www.instagram.com/honar.agha/

وب سایت:https://honaragha.com/

 

خلاصه مطلب :
بازار آنلاین هنر ایران

نوع محتوا: کرونا و کسب و کارها