مارکت تخصصی قالب و افزونه وردپرس

اهمیت کسب و کار آنلاین در شرایط ویژه کرونایی

هر چند پیش از شیوع ویروس کرونا و مختل شدن فعالیت کسب و کارهای سنتی، اهمیت داشتن کسب و کار آنلاین هم از نظر سادگی در توسعه و هم از نظر دسترس پذیری بسیار بالاتر، اثبات شده بود، با ظهور ویروس کرونا و خانه نشین شدن صاحبان کسب و کارهای سنتی و فعال بودن کسب و کارهای آنلاین، اهمیت داشتن یک وب سایت حرفه ای و کسب و کار آنلاین برای همگان بار دیگر اثبات شد.

کمکی که ژاکت به کسب و کارهای سنتی می کند:

ژاکت به عنوان معتبرترین مجموعه ایرانی در ارائه قالب ها و افزونه های سیستم مدیریت محتوای وردپرس و تنها شرکت خلاق ثبت شده در این حوزه تخصصی، این ادعا را دارد که کلیه آحاد جامعه می توانند با کمترین هزینه و درکمترین زمان و به کمک محصولات ژاکت، برای کسب و کار خود وب سایت مرتبط و حرفه ای راه اندازی کنند.

کلیه محصولات ژاکت دارای:

راهنمای فارسی جهت نصب و راه اندازی
راهنمای کار با محصول
6 ماه گارانتی بازگشت وجه
6 ماه پشتیبانی تضمین شده
تضمین کیفیت و اصالت ژاکت
بروزرسانی خودکار

بوده و تنوع بالای محصول ژاکت به نیاز اکثر کسب و کارها و عموم سلایق پاسخگو خواهد بود. به کمک محصولات ژاکت می توانید انواع وب سایت شرکتی، فروشگاهی، خدماتی، خبری، اطلاع رسانی، چندمنظوره، آموزشی، آگهی، و دایرکتوری، رزرو، و ثبت نام و.... راه اندازی کنید.

تسهیلات ژاکت به کسب و کارهای سنتی

کلیه کسب و کارهایی که پیش از این خریدی در ژاکت نداشتند، می توانند با کد تخفیف zhaket20  پس از ثبت نام و تکمیل پروفایل کاربری خود از تخفیف 20 درصدی ژآکت، در اولین خرید خود بدون محدودیت سفارش بهره مند شوند

آدرس وب سایت: https://www.zhaket.com/

خلاصه مطلب :
مارکت تخصصی قالب و افزونه وردپرس

نوع محتوا: کرونا و کسب و کارها