شبکه اجتماعی طراحی داخلی و دکوراسیون

این روزها همه در خانه مانده ایم، هم برای سلامتی خودمان و هم برای سلامتی دیگران. شیوع یک اپیدمی به ما بیشتر نشان داد که کم کم بسیاری از کارها را باید با استفاده از تکنولوژی انجام بدهیم تا زمان کمتری صرف کنیم برای رسیدن به نتیجه بهتر و مطمئن تر. این امر حتی برای چیدمان خانه و خرید مبلمان که این روزها بیشتر از هر زمان دیگری با آن ها سر و کار داریم هم صدق میکند. شاید هرگز به اندازه این روزها حس نمی کردیم که چقدر فضای خانه، جزییات، ترکیب رنگ ها، نور و مبلمان در فضای خانه، قرار است همدم ساعت ها و روزهای ما باشد.

سه کنج اولین اپلیکیشن طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی سه بعدی ایرانی است که به کاربران این امکان را می دهد تا بتوانند در فضاهای مختلف سه بعدی، با محصولات واقعی و موجود در بازار،  به صورت سه بعدی چیدمان های مختلف، ست های رنگی و ... را امتحان کنند با یکدیگر به اشتراک بگذارند و بعد با خیال راحت تصمیم به خرید بگیرند؛ بدون خروج از خانه و مراجعه به فروشگاه های مختلف و ...

 اپلیکیشن سه کنج شامل پنج قسمت اصلی است:

  1. گالری طرح‌ها
  2. کاتالوگ محصولات
  3. طراحی
  4. مسابقه ها
  5. پروفایل

در گالری طرح‌ها می توانید همه ی چیدمان های اجرا شده در این اپلیکیشن توسط جامعه ی کاربران سه کنج را می ببینید.

کاتالوگ محصولات حاوی لیست محصولات موجود در اپلیکیشن و فروشگاه سه کنج است. حتما پس از نصب اپلیکیشن سه کنج در صفحه ی هر محصول به قسمت «ایده های طراحی» سر بزنید و از انواع ترکیب های مختلفی که می توان از آن محصول خاص در طراحی داخلی و دکوراسیون استفاده کرد دیدن کنید.

بخش طراحی اپ برای آغاز طراحی است. از بین فضاها، اتاقی را که شبیه به فضای مورد نظر شماست انتخاب کنید و شروع به طراحی کنید.

در بخش مسابقه ها می توانید در مسابقه های طراحی داخلی سه کنج شرکت کنید، از دیگران یاد بگیرید و به دیگران ایده بدهید و در نهایت جایزه بگیرید.

سه کنج در کافه بازار، گوگل پلی، سیب اپ و آی اپس در دسترس است.

اینستاگرام سه کنج (@sekonj.app) هم آماده ارائه ی مشاوره رایگان دکوراسیون داخلی به شماست.

وب سایت: https://www.sekonj.design/fa

 

 

خلاصه مطلب :
شبکه اجتماعی طراحی داخلی و دکوراسیون

نوع محتوا: کرونا و کسب و کارها