دستیار هوشمند کنترل دیابت

آیدیا یک اپلیکیشن کاربردی برای بیماران مبتلا به دیابت نوع یک و نوع دو است که شما میتوانید با خیال راحت فرمان مدیریت بیمار ی خود را به آن بسپارید تا با کنترل دوز انسولین یا داروی مصرفی، تنظیم رژیم غذایی روزانه و مدیریت فعالیت بدنی بتوانید قند خونتان را کنترل کنید.

اگر مبتلا به دیابت هستید، روی گوشی تلفن همراه هوشمندتان به اپلیکیشن آیدیا نیاز دارید، چون: محور اصلی کار اپلیکیشن آیدیا، اصول علمی کنترل قند خون با تغییر سبک زندگی است. این یعنی آیدیا قدم به قدم به شما کمک میکند تا متناسب غذا بخورید، اصولی ورزش کنید و به طور هدفمند دارو یا انسولین استفاده کنید.

آیدیا به شما میگوید که هر روز چقدر کالری نیاز دارید و چقدر کالر ی مصرف کردید. چقدر کربوهیدرات، قند، چربی و پروتئین خورید و در کدام زمینه کمبود دارید و چطور باید این کمبود را اصلاح کنید.

اگر محاسبه دوز انسولین مورد نیاز، چالش روزانه شماست، این کار را به آیدیا بسپارید. آیدیا با یک روش کاملا شخصی سازی شده که به طور انحصاری برای خود شما برنامه ریزی شده، این کار را برایتان انجام میدهد.

با نصب آیدیا به بانک جامع و انحصار ی اطلاعات غذایی دسترسی خواهید داشت تا حتی در سفر – چه داخلی و چه خارجی – بدانید که هر غذایی که میخواهید انتخاب کنید، چطور روی قند خونتان تاثیر میگذارد و ارزش غذایی آن به طور کامل چقدر است.

چاق یا لاغر هستید؟ اصلا نگران نباشید! آیدیا بر اساس اطلاعات شخصی که شما در ابتدا در اپلیکیشن وارد کردید، به شما کمک میکند تا با انتخاب وزن هدف مناسب، شاخص توده بدنیتان را اصلاح کنید.
اگر فرزندتان مبتلا به دیابت است در نصب آیدیا حتی یک لحظه هم شک نکنید! آیدیا علاوه بر اینکه به کودک شما امکان میدهد مثل یک کودک معمولی غیر دیابتی غذا بخورد، به شما هم نشان میدهد که بشقاب غذایی روزانه او شامل چه مواد مغذی است و برای رشد بهتر به چه مواد مغذی بیشتر نیاز دارد. از یک اپلیکیشن انتظار بیشتر ی دارید؟

آیدیا با بکارگیر ی یک شیوه جدید و منحصربه فرد درامتیازدهی، روزانه به شما امتیاز میدهد و این سیستم امتیازدهی به شما فرصت میدهد تا هر روز وضعیت سلامتی و بیمار ی خود را نسبت به روز قبل بسنجید و البته به پزشک شما کمک میکند تا در روزهای ویزیت دید عمیقتر و همه جانبه تر ی نسبت به وضعیت ماه های گذشته شما داشته باشد.

داده های ورودی شما در آیدیا، در یک محیط امن ذخیره میشود. بنابراین اگر دوباره آیدیا را نصب کنید یا گوشی خود را عوض کنید، کافی است با شماره تلفن همراهتان دوباره وارد اپلیکیشن شوید تا همه اطلاعاتی که در گذشته وارد کرده اید در دسترستان قرار بگیرد.

با توجه به شیوع بیمار ی کووید- ١٩ و اهمیت قرنطینه خانگی به خصوص برای مبتلایان به دیابت که در صورت عدم کنترل قند خون، بیشتر در معرض ابتلا به بیمار ی قرار خواهند گرفت، آیدیا همان دستیار هوشمندی است که به آن نیاز دارند تا شرایط جدید ناشی از در خانه ماندن و تغییر الگوی غذایی و پایین آمدن سطح فعالیت بدنی شان را مدیریت کنند و قند خون خود را در محدوده سلامت نگه دارند

وب سایت: https://idia.app/

 

خلاصه مطلب :
دستیار هوشمند کنترل دیابت

نوع محتوا: کرونا و کسب و کارها