تسهیلات به شرکت های خلاق کوچک آسیب‌دیده بر اثر شیوع کرونااطلاعیه های مهم

آخرین مهلت ثبت نام تسهیلات به شرکت های خلاق کوچک آسیب‌دیده بر اثر شیوع کرونا و تسهیل در شرایط و فرایند آن

به موجب آخرین اطلاعیه مربوط به ارائه این تسهیلات، از تمامی شرکت­های خلاق عضو برنامه توسعه زیست بوم شرکتهای خلاق دعوت میگردد نهایتاً تا تاریخ 20 تیرماه 1398 از طریق سامانه غزال(http://ghazal.inif.ir/) نسبت به تکمیل فرم ثبت نامی اقدام نمایند.

لازم به ذکر است، مهلت نهایی اعلام شده تمدید نخواهد شد.

شرایط و الزامات اعطای این تسهیلات توسط کارشناسان مربوطه بررسی و در صورت کسب شرایط لازم، از طریق کارتابل متقاضی در سامانه غزال، اطلاع رسانی میگردد.

حوزه های اولویت دار:

کلیه شرکتهای خلاق مجاز به استفاده از تسهیلات مذکور هستند، لیکن شرکت های فعال در زمینه های صنایع دیداری شنیداری، رسانه ای، صنایع دستی، گردشگری، سلامت غیردیجیتال، اسباب بازی و سرگرمی از جمله حوزه های دارای اولویت هستند که با حداقل مدارک (لیست بیمه 6 ماه دوم سال 1398 ) می توانند ثبت نام کنند.

مدارک لازم جهت ثبت نام

حداقل مدارک لازم برای کلیه شرکتها به استثناء حوزه های اولویت دار فوق، رسید گزارش فروش فصلی پاییز و زمستان 1398 و  لیست بیمه 6 ماه دوم سال 1398 می باشد.

نرخ تسهیلات و شیوه پرداخت تسهیلات:

تسهیلات با نرخ سود 9% و طی 3 مرحله در مدت 6 ماه به شرکت ها پرداخت می شود و پرداخت مراحل دوم و سوم مشروط بر حفظ اشتغال 90 درصدی میانگین اشتغال در زمستان 98 شرکت می باشد.

مبلغ تسهیلات:

مبلغ تسهیلات برای هر شرکت خلاق تا سقف 4 میلیارد ریال و بر اساس ضوابط تعیین می‌گردد.

بازپرداخت تسهیلات:

بازپرداخت تسهیلات پس از یک دوره تنفس 6 ماهه و در مدت 12 ماه، انجام می شود.

تضامین:

تسهیلات تا سقف 2 میلیارد ریال با اخذ چک و سفته و بیش از آن با اخذ چک و سفته ظهر نویسی شده توسط ضامن معتبر قابل پرداخت است.

 

راهنمای پیگیری وضعیت درخواست های ارسالی

 

  جهت ثبت نام و ورود به سامانه غزال کلیک کنید