80 % تخفیف در نمایشگاه مجازی اینوتکسآرشیو اطلاعیه های سال 99

ویژه ثبت نام شرکت های خلاق جهت اخذ غرفه مجازی

با توجه رشد و گسترش ویروس کرونا در سال آتی، نهمین دوره این نمایشگاه که قرار بود در فضایی بالغ بر 21،000 متر مربع با حضور کلیه ­ی اجزای زیست­ بوم نوآوری و فناوری کشور اعم از استارتاپها، شرکت­های فناور، سرمایه­ گذاران، شتابدهنده­ ها و مراکز رشد و ... در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار شود، به ناچار لغو شده و به تعویق افتاد. پس از اعلام تعویق نمایشگاه در رسانه ها و خبرگزاری ها، دبیرخانه این نمایشگاه اقدام به بررسی مطالعات اپیدمیولوژی معتبر، به منظور تنظیم سناریوهای مختلف برگزاری نمایشگاه اینوتکس در سال جاری نمود. لذا در راستای تعیین سرنوشت اینوتکس 2020 سناریوی برگزاری مجازی نمایشگاه نهایی شد.

بدین ترتیب در نیمه اردیبهشت ماه امسال دبیرخانه این نمایشگاه اعلام کرد که نهمین دوره نمایشگا بین المللی نوآوری و فناوری INOTEX 2020 به همراه تمامی رویدادها و بخش های جانبی آن، در تاریخ 22 الی 25 مرداد ماه 1399 به صورت مجازی و از طریق وب سایت و اپلیکیشن این نمایشگاه برگزار خواهد شد.

نمایشگاه امسال در دو بخش حضوری و مجازی برگزار خواهد شد و بخش های جدیدی نیز به این نمایشگاه اضافه شده است. برای آن دسته از بازدیدکنندگان که تمایل به حضور فیزیکی در استیج نمایشگاه را دارند، امکان تهیه بلیط حضوری به تعداد محدود و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی فراهم است.

بخش اصلی نمایشگاه که بازدید از غرفه ها است، بر بستر مجازی برنامه ریزی شده است و زیرساخت های سایت اینوتکس برای این موضوع طراحی و بروزرسانی گردیده است. این بخش محدود به زمان برگزاری رویداد اینوتکس نبوده و حتی پس از پایان رویداد اینوتکس امکان مشاهده غرفه­های آن برای همگی مخاطبان فراهم است.

در این بخش غرفه های نمایشگاه به صورت مجازی و سه بعدی طراحی خواهد شد و هر غرفه دار علاوه بر اشتراک گذاری تصاویر محصولات، کاتالوگ و ویدیو معرفی مجموعه خود، امکان برقراری ارتباط با بازدید کنندگان و استفاده از سایر بخش های نمایشگاه مانند استیج، کافه سرمایه، پاویون منتورشیپ، کوآپ و ... را خواهد داشت.

قابل توجه شرکت های خلاق:

جهت بهره مندی از حمایت مالی 80 درصدی جهت ثبت نام غرفه مجازی صرفا تا پایان تیرماه از طریق وب سایت اینوتکس ثبت نام نموده و پس از برگزاری نمایشگاه با ارائه فاکتور پرداختی خود سهم حمایتی خود را (معادل 80 هزار تومان) دریافت کنید.

خاطرنشان می­سازد که ثبت نام غرفه داران نمایشگاه از تاریخ 1 تیرماه آغاز شده که مبلغ ثبت نام غرفه مجازی تا پایان تیرماه 100 هزار تومان تعیین شده و علاقه مندان جهت حضور و معرفی محصولات و خدمات خود هم اکنون می توانند با مراجعه به سایت نمایشگاه به آدرس www.inotex.com اقدام به ثبت نام نمایند. جهت ارتباط و اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره تلفن 88503030 اقدام فرمایید.