هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی تخصصی نوشت افزارآرشیو اطلاعیه های سال 99

تخفیف 50 درصدی ویژه ثبت نام شرکت های خلاق

به گزارش روابط عمومی ایران پنکس(iranpenex) هفتمین نمایشگاه بین المللی تخصصی نوشت افزار و تجهیزات مهندسی،اداری ، بایگانی، هنری، آموزشی و کمک آموزشی و دفاتر به علت شیوع ویروس کرونا در کشور از تاریخ 10 الی 13 تیر ماه به تاریخ 14 الی 17 مرداد ماه 1399 تغییر یافت. نمایشگاه نوشت افزار در محل دائمی نمایشگاه های شهر آفتاب برگزار خواهدشد.

مجید اکبری مدیر اجرایی نمایشگاه اظهار کرد: این دوره از نمایشگاه شعار “با هم بزرگتر فکر کنیم” را محور اصلی قرار دادیم و حمایت و همکاری همه جانبه انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور، مجمع واردکنندگان نوشت افزار و اتحادیه فروشندگان نوشت افزار و لوازم مهندسی تهران را در کنار خود داریم.

وی مطرح کرد: در این نمایشگاه آخرین توانمندی ها و فناوری های پیشرفته در صنعت نوشت افزار ارائه می شود و همچنین زمینه توسعه بازار داخلی و نگاه استراتژیک به بازار های منطقه ای و صادرات محصولات تولیدی ایران با کیفیت و استاندارد های بین الملل فراهم می شود.

اکبری با بیان اینکه ارائه تکنولوژی و فناوری های نوین این صنعت از اهداف برگزاری این نمایشگاه است، گفت: ایجاد گسترش و همکاری مشترک در سطح بین الملل و انتقال دانش و تکنولوژی صنعت نوشت افزار از دیگر مزیت های برگزاری نمایشگاه نوشت افزار و لوازم مهندسی است، ازاینرو با تولیدات مشترک شرکت های داخلی و خارجی در جهت بالا بردن سطح کیفی و کمی محصولات گام برداشته می شود. گفتنی است؛ درهفتمین دوره این نمایشگاه اجناس مربوط به سخت افزار های نوشتاری، اداری، بایگانی، مهندسی، هنری، دفاتر کمک آموزشی، محصولات فانتزی و هدایای تبلیغاتی در معرض نمایش قرار خواهد گرفت.

دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق، در راستای حمایت از ترویج و معرفی محصولات شرکتهای خلاق در بازارهای داخلی با همکاری ستاد اجرایی نمایشگاه ایران پنکس، تخفیف 50 درصدی جهت ثبت نام شرکتهای خلاق ارائه میدهد.

شرکت های خلاق علاقه مند در حوزه های مذکور، علی الخصوص حوزه های نوشت افزار، محصولات آموزشی و کمک آموزشی، یادگیری الکترونیک، بازی، اسباب بازی و سرگرمی جهت ثبت نام و دریافت تخفیف، با شماره ستاد اجرایی نمایشگاه به شماره: 02155691969  الی 70 تماس گرفته و مراحل ثبت نام را از طریق لینک زیر طی نمایند.

وب سایت ثبت نام: iranpenex.com