مایکت، به جمع مبادی شرکت های خلاق پیوستآرشیو اطلاعیه های سال 99

اپ استور ایرانی مایکت

مایکت به عنوان یک استور اندرویدی ایرانی با بیش از ۳۵۰ هزار برنامه و بازی است که از پاییز ۱۳۹۰ فعالیت خود را آغاز کرده است و در حال حاضر بیش از ۲۲ هزار توسعه‌دهنده ایرانی و خارجی با آن همکاری می‌کنند و برنامه‌ها و بازی‌های تولید شده توسط آن‌ها، پس از بررسی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. مایکت با بیش از ۱۶ میلیون نصب فعال توانسته جایگاه خود را به عنوان یکی از پرطرفدارترین مارکت‌های ایرانی ثابت کند.

در همین راستا، با هماهنگی دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شرکتهای خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مایکت، این استور اندرویدی به عنوان یکی از مبادی معرفی شرکتهای خلاق انتخاب شده است.

توسعه دهندگان حاضر در مایکت که متقاضی ثبت شرکت خلاق هستند، میتوانند به نشانی myket.ir/innovative-teams/ مراجعه و مطابق توضیحات مندرج، مدارک مورد نیاز را ارسال کنند.

پس از بررسی اپلیکیشن و مدارک ارائه شده توسط تیم فنی مایکت، در صورت تایید، درخواست به دبیرخانه برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق ارجاع میشود و پس از تایید نهایی دبیرخانه، نام شرکت در لیست شرکت­های خلاق ثبت و امکان بهره ­مندی از خدمات فراهم خواهد شد.