پلتفرم خدمات راه نوآوریآرشیو اطلاعیه های سال 99

تخفیف‌های ویژه به اکوسیستم کارآفرینی، خلاق و دانش بنیان

پلتفرم راه نوآوری به عنوان بستری برای ایجاد روابط و تبادل بین خدمت‌ دهنده‌ها و خدمت ‌گیرنده‌ها به منظور توسعه زیست‌بوم نوآوری کشور فعالیت می‌کند. هدف پلتفرم راه نوآوری فراهم آوردن بهترین و مفیدترین شرایط، جهت سرعت بخشیدن به رشد کسب‌و‌کارهاست. ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی با ارائه حمایت مادی و معنوی از خدمات ارائه شده در سامانه، بر این باور است تا اکوسیستم کارآفرینی کشور را رونق بخشد.

هدف پلتفرم راه­نوآوری شکوفایی و رونق اقتصاد دانش بنیان و خلاق کشور است که در این راه با همکاری خدمت ‌دهنگان زیست‌بوم کارآفرینی کشور و به منظور حمایت از شرکت‌های نوپا فعالیت خود را آغاز کرده است.

این پلتفرم خدماتی را از جمله در دسته های زیر ارائه می نماید:

بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ/ خدمات هوش مصنوعی/ خدمات نرم افزاری/ خدمات اداری و منابع انسانی/ خدمات زیرساختی/ خدمات حقوقی و بیمه/ خدمات شتابدهی و سرمایه گذاری/ آموزش و مشاوره/ فضای کار اشتراکی/ خدمات پرداخت و...

خدمت دهنده­ های بزرگی همچون آسیاتک، ابرآروان، ویکست، گرین وب، توسعه ارتباطات هوشمند تبیان، صباسل، فرابوم نوآوری کسب و کار، شرکت رایانش ابری پیشرو،فضای کار اشتراکی پارادایس هاب، نماشا و ... خدمات خود را از طریق راه نوآوری و با تخفیف‌های ویژه به اکوسیستم کارآفرینی، خلاق و دانش بنیان کشور ارائه می‌دهند.

برای استفاده از خدمات سامانه دسترسی به تخفیف‌های ویژه  به سایت راه‌ نوآوری مراجعه کرده و برای دسترسی به آخرین اخبار را دنبال کنید.

http://innoway.ir/