ثبت نام ترم زمستان بهار انستیتو ملی بازی‌سازی شروع شدآرشیو اخبار سال 99

با حمایت برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، در این فرصت استثنایی که برای دانش پژوهان ترم زمستان _ بهار  1399 ایجاد شده است، «ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق» و «دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شرکت‌های خلاق» معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از حضور بازی سازان جوان در دوره های بازی سازی حمایت به عمل می آورد.

از جمله اهداف این برنامه می توان به گفتمان‌سازی صنعت بازی در جامعه به عنوان یک صنعت خلاق، حمایت از دانش‌پژوهان علاقه‌مند به بازی‌سازی از سراسر کشور به ویژه مناطق کم برخوردار و پرورش نیروی انسانی متخصص و اشتغال‌آفرینی در حوزه بازی‌سازی اشاره کرد.

گفتنی است که آخرین ترم آموزشی انستیتو ملی بازی‌سازی در سال 1399 با یک تخفیف استثنایی برگزار می‌شود و از ترم بعد قیمت‌ها مانند دوره‌های قبلی خواهد بود. این تخفیف 40 درصدی روی شهریه کلیه کلاس‌ها اعمال شده است. این دوره‌ها مانند گذشته متناسب با گروه‌های سنی بالای 15 سال است.

لازم به ذکر است که ترم جدید کلاس‌های انستیتو در گروه‌‌های فنی، هنری و طراحی با حضور اساتید جدید و با استفاده از برترین‌های ظرفیت مرکز رشد بازی‌سازی در 18 عنوان درسی برگزار می‌شود و همچنان به دلیل استمرار شرایط پاندمی کرونا به صورت آنلاین است.

 

 

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام دوره‌های ترم زمستان از اینجا وارد شوید.