فرصت 30 میلیون تومانی جام جم، برای شرکتهای خلاقآرشیو اطلاعیه های سال 99

نشان ایرانی 2

در طرح نشان ایرانی2، روزنامه جام جم قصد دارد در راستای اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از شرکتهای دانش بنیان، اقدام به چاپ محتوای رایگان برای این شرکتها نماید. بنابراین کلیه شرکتهای خلاق، دانش بنیان، استارت‌آپها و مخترعین می توانند از حداقل 24 کادر فضای رایگان معادل نیم صفحه در روزنامه، ضمائم،سایت و شبکه های اجتماعی روزنامه جام جم ( به ارزش بیش از ۳۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال ) بهره‌مند شوند. ضمنا روزنامه جام جم برای ضریب دهی هر چه بیشتر به معرفی و فعالیت این شرکتها، از شرکتهای برتر مصاحبه تصویری تهیه و در فضای مجازی به اشتراک خواهیم گذاشت.

دبیر ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در ادامه با اشاره به رونمایی از طرح نشان ایرانی ایران ساخت موسسه جام‌جم، گفت: این کار، فکری بکر برای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و نوآور است که در کشور فعالیت می‌کنند و برای تبلیغ کار، محصول و خدمت خود به حمایت نیاز دارند که با کمک موسسعه جام جم و ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری می توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

کرمی ادامه داد: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز در قالب برنامه حمایت از زیست بوم صنایع نرم و خلاق از فعالیت‌های نوآورانه حوزه‌هایی چون صنایع دستی، مد و لباس، اسباب بازی و گیم، سینما، طراحی و دکوراسیون، گردشگری، میراث فرهنگی، انیمیشن، آموزش و رسانه‌های دیداری و شنیداری حمایت می‌کند.

کرمی ادامه داد: امیدوارم «نشان ایرانی ایران ساخت» بر روی شرکت‌های فعال و خلاق کشور بدرخشد. امروز در کشور 5 هزار و 500 شرکت دانش‌بنیان، یک هزار و 400 شرکت خلاق فعال هستند که حدود 100 میلیارد تومان گردش مالی داشته و 300 هزار اشتغال مستقیم ایجاد کرده اند. باید از این توانمندی فناورانه و نوآورانه در کشور بهره ببریم.

 

اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این طرح: (کلیک کنید)