نشست تجاری - فناوری ایران در سوریهآرشیو اطلاعیه های سال 99

افتتاح خانه نوآوری و فناوری با حضور معاون محترم علمی و فناوری رئیس جمهور

ظرفیت کشور سوریه برای توسعه صادرات شرکت های دانش بنیان و خلاق صادراتی ایرانی و ضرورت افزایش تراز تجاری در حوزه های علمی و فناوری، باعث گردیده برنامه های ویژه ای برای حمایت از حضور شرکت های دانش بنیان و خلاق ایرانی در حوزه عربی طراحی و اجرا شود. به همین منظور طراحی و احداث ساختمان خانه نوآوری و فناوری در منطقه آزاد دمشق، از سال گذشته با جدیت آغاز و آماده افتتاح و بهره برداری شده است.

همچنین با توجه به اینکه نزدیک به یک سال از برگزاری اولین نشست تجاری-فناوری میان شرکت های  ایران و طرف های سوری می گذرد. لذا برگزاری دومین رویداد می تواند گام موثر دیگری در توسعه صادرات و تعاملات شرکت های دانش بنیان باشد.

در این راستا اعزام هیئت تجاری متشکل از مدیران عامل شرکت های دانش بنیان و شرکتهای خلاق توانمند صادراتی در حوزه های مختلف و به ریاست معاون محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری به کشور سوریه در بازه زمانی 13 ال 15 اسفندماه سال جاری انجام خواهد شد. 

برگزاری دومین نشست تجاری فناوری میان شرکت های ایرانی و سوری در دمشق، افتتاح رسمی سومین خانه نوآوری و فناوری ایران پس از چین و کنیا، ملاقات با مقامات سوری در حوزه تجارت، نوآوری و فناوری و بازدید از اکوسیستم صنعتی و تجاری سوریه به عنوان برنامه های این سفر می باشد.

لذا از شرکت های خلاق توانمند صادراتی دعوت می شود تا 22 بهمن ماه، جهت ثبت نام از طریق این لینک (کلیک کنید) اقدام نمایند.