50% تخفیف ثبت نام شرکت در نخستین نمایشگاه مجازی ایرانآرشیو اطلاعیه های سال 99

تخفیف 50 درصدی اخذ غرفه، ویژه شرکتهای خلاق

تشکل‌های بخش ‌خصوصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات وابسته به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، با هدف کاهش تبعات اقتصادی ناشی از پاندمی کرونا و همگام با تحولات دیجیتال در عرصه کسب و کارها و توقف برگزاری رویدادهای تجاری در سطح ملی و بین‌المللی، برگزاری «نخستین نمایشگاه مجازی ایران» را با حمایت و همکاری اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سراسر کشور، اتاق‌های مشترک بازرگانی، تشکل‌های اقتصادی، سازمان توسعه تجارت ایران، صندوق نوآوری و شکوفایی، مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دستور کار قرار داده است.

اولین نمایشگاه مجازی ایران با پشتوانه سال‌ها فعالیت و کسب تجربه در فناوری اطلاعات بر روی پلتفرم اختصاصی مطابق با استاندارهای روز دنیای دیجیتال، بر اساس مطالعه و بررسی جامع پلتفرم‌های نمایشگاه‌ مجازی و سایت‌های معتبر بین‌المللی تجارت الکترونیک، طراحی و پیاده‌سازی شده تا پاسخگوی نیازهایی امروز فعالان اقتصادی باشد.

این نمایشگاه از تاریخ 5 اسفندماه سال جاری و به مدت سه ماه برگزار خواهد شد.

در همین راستا، دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق، از حضور شرکت های خلاق در این نمایشگاه حمایت می نماید. این حمایت شامل پرداخت 50 درصد از هرینه اجاره غرفه تا سقف 20 میلیون ریال ( پس از حضور در نمایشگاه و ارائه مستندات حضور شرکت)می باشد.

جهت اطلاع از تعرفه غرفه ها (بدون حاظ شدن تخفیف 50 درصدی) کلیک کنید

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در نمایشگاه کلیک کنید