کاغذ دیواری دیاکو

پوسترهای دیواری سفارشی دیاکو

 

هر چند که از ثبت برند دیاکو در تاریخ بیستم خرداد ماه سال 1396 بیشتر از سه سال میگذرد اما در این مدت کوتاه، این برند نام آشنای کاغذدیواری های سفارشی، آن چنان فضایی را ایجاد کرده است که در بین تولید کنندگان و عرضه کنندگان کالای کاغذدیواری سفارشی، به عنوان یک رقیب جدی مطرح است. دیاکو همواره می کوشد تا با ارتقا کیفیت محصولات خود، نه تنها دامنه وسیعی از مشتریان را تحت پوشش خود قرار دهد بلکه زمینه را برای صادرات این محصول به سایر کشورها فراهم کند.
سیستم کنترل کیفی مبتنی بر سیستم مشاهده بصری و سیستم مدیریت تولید، خطای چاپ، برش، بسته بندی را به کمترین میزان خود رسانده است. ایجاد زیر ساخت توسعه محصول، شامل ارتقا و تولید طرح های جدید، ارتقا کیفیت کاغذ مصرفی، بالابردن کیفیت چاپ، توسعه خدمات گارانتی و پس از فروش همواره در صدر الویت های برند دیاکو قرار دارد .

برند دیاکو مفتخر است در دو دوره نمایشگاه بین المللی میدکس 2019 و 2020 شرکت نموده است و توانسته است در طی این دو دوره طیف وسیعی از مشتریان را مجذوب این برند نماید. حضور در نمایشگاه، باعث شناخته تر شدن برند در بین عرضه کنندگان محصول کاغذ دیواری شده است. بگونه ای که در حال حاضر بیش از 700 عامل فروش در سراسر ایران در حال عرضه کاغذ دیواری دیاکو هستند . در طی نمایشگاه میدکس، نمایندگانی از کشورهای عراق، افغانستان و ترکیه از غرفه دیاکو بازدید کرده اند. اکثر بازدید کنندگان، از تناسب قیمت و کیفیت اجناس و نیز تنوع در طرح و همچنین کیفیت ایده آل محصولات تولیدی استقبال کرده اند.

مهمترین تولید برند دیاکو، کاغذ دیوار سفارشی است که امکان انتخاب طرح و اندازه (با دقت 1 سانتی متر) فراهم شده است. فرآیند انتخاب کاغذ و نیز چاپ بگونه انجام می شود که م حصولات تولیدی با کیفیت مناسب و دارای امکان شسشتو باشند. این محصول پس از تولید در بسته بندی مناسب به همراه راهنمای نصب به دوزبان فارسی وانگلیسی برای مشتریان ارسال می شود. کاغذهای مورد استفاده در چاپ، از کاغذهای تولید شده در دو کشور چین و ترکیه استفاده می شود. این کاغذهای استانداردهای مورد نیاز دیاکو را تامین می کنند. فرایند چاپ، برش و بسته بندی در کارگاه های دیاکو با چنان دقتی انجام می شود که هیچ گونه نقصی در محصول تولیدی مشاهده نشود. 
محصولات آماده شده، از طرق مختلف به نمایندگان فرو ش در سراسر ایران ارسال می گردد.

همواره انتخاب طرح جهت چاپ بر روی کاغذ دیواری از اهمیت بالایی برخوردار است. مجموعه دیاکو با داشتن بیش از 20000 تصویر با قابلیت چاپ در ابعاد بزرگ ( Large Format ) همواره درصدد توسعه دیتابیس تصاویر منحصر بفرد است. توجه به سلیقه مشتریان، طراحی متناسب با شرایط روز و نیز کیفیت بالای تصاویر از ویژگی های بارز طراح های دیاکو است. تیم طراحی شرکت علاوه بر ویرایش تصاویر موجود به خلق تصاویر جدید متناسب با نیاز مشتریان نیز می پردازد.

 

  

یکی دیگر از ویژگی های خاص برند دیاکو، ارائه آلبوم های مختلف بر اساس نیاز مشتریان است. بدون شک تنها شرکت تولید کننده کاغذ دیواری سه بعدی که تاکنون بیش از 10 آلبوم منحصر بفرد ارائه داده است، شرکت ابنیه سازان ستاوند با برند دیاکو است. اولین آلبوم این برند در سال 2017 با نام Diaco 2017 رونمایی شد. این آلبوم به عنوان اولین آلبوم گلچین که دسته های مختلف تصاویر را به نمایش می گذارد نیز شناخته می شود. بعد از انتشار این آلبوم، هر سال یک آلبوم گلچین متناسب با شرایط سال آتی پیش رو، به بازار عرضه می شود. آلبوم Royal Selection 2018 در سال 2018 ، آلبوم Jantee در سال 2019 و آلبوم Carisma در سال 2020 رونمایی شده اند. این آلبوم ها، با گلچینی از طرح های بروز در زمان خود، طیف وسیعی از نیاز مشتریان را برآورده کرده اند.

یکی از افتخارات بزرگ برند دیاکو، ارائه آلبوم خاص "خلیج فارس" است که دارای طرح های بی نظیری برای نمایاندن هویت ایرانی این برند است. در این آلبوم ، تصاویر با کیفیتی از مکان های باستانی، هنر های دستی و نیز مکانهای بکر جغرافیایی ایران وجود دار د که طراوت خاصی به آرشیو طرح های برند دیاکو افزوده است.

فروشگاه اینترنتی برند دیاکو با آدرس www.mydiaco.com با عمر دامنه بیشتر از 2.5 سال در دسترس عموم مشتریان و نمایندگان جهت ثبت سفارش قرار گرفته است.

 

خلاصه مطلب :

نوع محتوا: معرفی شرکتهای خلاق