خدمات بیمه تکمیلی

در راستای حمایت از شرکت های خلاق و با همکاری پارک فناوری پردیس و شبکه نوآوری تهران، خدمات بیمه تکمیلی در طول دو فراخوان در هر سال به شرکت های خلاق، دانش بنیان و عضو شبکه نوآوری تهران ارائه می گردد.

مزاياي این طرح عبارتند از:

پوشش جامع خدمات درمانی: 1- در این قرارداد سطح جامعی از خدمات درمانی شامل دندانپزشکی، بیمارستانی، جراحی، پاراکلینیکی، زایمان، انواع آزمایش، پاتولوژی، فیزیوتراپی، نوار قلب، درمان نازایی، خرید عینک، ناهنجاری های جنین و ... تحت پوشش قرار دارند

2- تخفیف ویژه حق بیمه برای شرکت های دانش بنیان: به موجب انعقاد قراداد تجميعي، نرخ حق بيمه از طريق اين طرح به ميزان قابل توجهي در مقايسه با ساير بيمه‌هاي درمان که به براي شرکت‌ها ارائه مي‌شود کاهش يافته است.

3- بدون محدودیت تعداد پرسنل: به عنوان اصلي‌ترين ويژگي اين طرح مي‌توان به نداشتن محدوديت 100 نفر پرسنل براي شرکت‌هاي طرف قرارداد اشاره کرد. که به دليل اين محدوديت همواره شرکت‌هاي کوچک و متوسط از امکان استفاده از خدمات بيمه درمان بي‌بهره بوده‌اند. دراین طرح محدودیتی برای تعداد کارکنان لحاظ نشده است و به بنگاه‌های کوچک و متوسط امکان می‌دهد با بهبود سطح خدمات‌رسانی به کارکنان خود، پایداری خود را تقویت کنند.

4- ارایه سه سطح خدمت برای سلیقه و بودجه های متفاوت: سه طرح خدمات درمان تکمیلی با تعهدات و قیمت متفاوت جهت انتخاب ارایه شده است.

5- امکان بیمه پدر و مادر: کارکنان شرکت هایی که بیمه می شوند می توانند پدر و مادر خود را بدون افزایش حق بیمه، تحت پوشش خدمات قرار دهند.

 

شرایط عمومی

  • شرکت‌های عضو پارک های فناوری، دانش بنیان و خلاق، پس از ثبت نام در شبکه نوآوری تهران می توانند بصورت برخط تقاضای ثبت نام و دریافت خدمات بیمه تکمیلی را برای خود و اعضای خانواده‌شان داشته باشند.
  • افراد صرفا با داشتن بیمه‌گر پایه(تامین اجتماعی یا خدمات درمانی)می‌توانند اقدام به ثبت نام بیمه درمان تکمیلی نمایند.
  • هر شرکت می تواند کارکنان رسمی، پیمانی یا قراردادی تمام وقت خود و اعضای خانواده شان (شامل همسر، فرزندان، پدر و مادر بیمه شده اصلی) را ثبت نام نماید.
  • کلیه شرکت‌هایی که متقاضی این طرح هستند موظفند حداقل 50 درصد اعضای پرسنل لیست بیمه شرکت خود را جهت بیمه تکمیلی معرفی کنند.

شایان ذکر است با آغاز فراخوان چهارم خدمات بیمه تکمیلی در نیمه اول سال( فروردین لغایت اردیبهشت سال 1398) این فراخوان به منظور بهره مندی شرکت های خلاق اطلاع رسانی خواهد شد.

فراخوان چهارم منتشر شد، جهت مطالعه کلیک نمایید.

خلاصه مطلب :

نوع محتوا: خدمات تسهیل فضای کسب و کار