کارشناسان در گفت‌وگوی مجازی ظرفیت شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان نوع 3 را معرفی می‌کنند و به پرسش‌ها پاسخ می‌دهندآرشیو اخبار سال 99

در رویداد لایوتاک بر بستر فضای مجازی، شرکت‌های خلاق و همچنین حمایت از دانش‌بنیان‌های نوع 3 معرفی می‌شود.

مرکز شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با برگزاری نشست مجازی لایوتاک، زمینه را برای آشنایی علاقمندان و متقاضیان ورود به زیست‌بوم صنایع خلاق با سازوکار حمایت‌های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از شرکت‌های دانش‌بنیان نوع 3 آشنا می‌شوند.

در گپ و گفتی که با محوریت مصوبه اخیر ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان با حضور کارشناسان مرکز شرکت‌های دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به ظرفیت مناطق کم‌تر برخوردار  برای ایجاد شرکت‌های خلاق و حمایت‌های بالقوه از این کسب‌وکارها مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

بر اساس مصوبه اخیر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، کسب‌وکارهای خلاق که بتوانند معیارهای دانش‌بنیانی را کسب کنند، به عنوان شرکت‌های دانش‌بنیان نوع ۳ شناخته شده و می‌توانند از تمامی حمایت‌ها و تسهیلات ذیل قانون حمایت از دانش‌بنیان‌ها به غیر از معافیت مالیاتی و گمرکی بهره‌مند شوند. نشست لایوتاک به بررسی ابعاد این مصوبه و فرصت‌های موجود برای فعالان شرکت‌های خلاق، در نقاط گوناگون کشور اختصاص خواهد داشت.

این نشست گفت‌وگوی مجازی سه شنبه 13 اسفندماه سال جاری ساعت 21 میزبان علاقمندان خواهد بود که از طریق مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان قابل دسترسی است.

 

مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

 

کلمات کلیدی