شرکت توسعه یکپارچه ایلیا

 

خانم دکتر رادمهر

مدیر عامل شرکت توسعه یکپارچه ایلیا

برند تنها یک احساس است و احساس در طول زمان با واقعیت منطبق خواهد شد.

 

 توسعه یکپارچه ایلیا

شرکت توسعه یکپارچه ایلیا با هدف هوشمندسازی صنایع و یکپارچگی فرایند کسب‌وکارهای بزرگ و همچنین معرفی هر چه‌بهتر نرم‌افزار ERP و گسترش فرهنگ استفاده از نرم‌افزارهای یکپارچه در سازمان‌ها، پس از سال‌ها مطالعه و تحقیق در زمینه‌ی مقابله با چالش‌های مدیریتی و راهکارهای نوین موجود در سال 1395 شروع به کارکرد و موفق به کسب توانمندی و ایجاد زیرساخت دانش‌بنیان جهت ارائه‌ی خدمات تخصصی شد.

 

 

آقای امیر شادباش 

مدیر ارشد اجرایی (COO)

ما مصمم هستیم تا با اراده جمعی و بر مبنای تکنولوژی روز دنیا به سازمان‌های ایرانی طعم استانداردهای سازمانی در سطح بین‌المللی را بچشانیم.

 

 

ایلیا شما را برای برنامه‌ریزی و پاسخ سریع به رویدادهای بازار با ارائه راه‌حل‌های تخصصی و فرایندی کسب‌وکار ویژه صنعت شما، توانمند می‌سازد.

ایلیا به عنوان نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت FocusSoftnet و با الگوبرداری از بهروش‌های جهانی شرکت‌های abas و Focus ERP و همچنین بهره‌گیری از تیم متخصص ایرانی آموزش‌دیده، بسته‌ی کامل خدمات و راهکارهای موردنیاز شما متناسب با فضای کسب‌وکار و ساختار سازمان‌های ایرانی را ارائه می‌دهد.

شرکت توسعه یکپارچه ایلیا باتوجه‌به تحول و رشد روزافزون بازارهای جهانی، با رویکرد سفارشی‌سازی در جهت توسعه روند روبه‌رشد سازمان‌ها برای ایجاد مزیت رقابتی و بهبود مستمر آن‌ها راهکارهای نوین خود را عرضه می‌دارد.

 

 

آقای آرش عسگری 

مدیر ارشد فنی (CTO)

برای تجربه پیشرفت، در استراتژی‌های فعلی کسب‌وکار خود تجدیدنظر کنید.

 

ما در نظر داریم تا با ارائه سبد کاملی از محصولات و خدمات، طیف وسیعی از نیاز‌های حال و آتی مشتریان خود را پوشش داده و به تعهداتی که نسبت به مشتریان خود داریم جامه عمل بپوشانیم. در این مسیر حفظ امنیت اطلاعات مشتریان و سیاست محرمانگی از اصول اساسی است که ما نسبت به آن متعهد می باشیم.

 

گوشه‌ای از تجربیات ما

یکی از مهم‌ترین تجربیات ما پیاده‌سازی و پیشرفت 90 درصدی یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های ERP در ایران می‌باشد. پس از 2 سال تلاش بی‌وقفه کارشناسان و مهندسان شرکت توسعه یکپارچه ایلیا و استقرار نیرو‌های کار آزموده در پتروشیمی‌ ماهشهر سر‌انجام موفق به شروع فرایند Live پروژه در امیرکبیر شدیم.

 

 

خانم آزاده سازگار 

مدیر ارشد فروش و مارکتینگ (CMO)

 

استفاده از نرم افزار‌های هوشمند دیدی وسیع از زوایای تاریک تجارت و چابکی که نیاز دارید را به شما خواهد بخشید و اینگونه می‌توانید بحران ها را به فرصت تبدیل کنید.

 

و این مسیر همچنان ادامه دارد….

ما با عزمی راسخ در کنار مشکلات اقتصادی و تحریمی موجود در شرکت توسعه یکپارچه ایلیا با جمعی از متخصصان و مهندسان این حوزه گرد هم آمده‌ایم تا گامی مؤثر در جهت انتقال تکنولوژی‌های روز دنیا و بهبود بستر نرم‌افزاری کشور عزیزمان برداریم.

خلاصه مطلب :

نوع محتوا: معرفی شرکتهای خلاق