ایرانیکارت - ارائه خدمات پرداخت بین المللی

ایرانیکارت چیست؟ 

شاید دفعات زیادی نام سایت ایرانیکارت را از طریق شبکه‌های اجتماعی شنیده یا تبلیغات این سایت را در گوگل مشاهده کرده باشید.
اما ایرانیکارت چیست؟

این روزها نبود دسترسی به حساب‌های بانکی خارجی به یکی از دغدغه‌های بزرگ افرادی که به نحوی کارشان به خارج از ایران گره خورده، تبدیل شده است. ایده‌ی اصلی ایرانیکارت از جایی شروع شد که توانست راهکارهایی برای بر طرف کردن این نیازها در ایران در نظر بگیرد. در حال حاضر بسیاری از خدمات ارزی مانند دریافت وجه از خارج، ارسال پول به دیگر حساب‌ها و پرداخت‌های درون برنامه‌ای توسط سایتIraniCard  انجام می‌گیرد.

ایرانیکارت جز اولین کمپانی‌هایی است که در حوزه‌ی پرداخت‌های ارزی کار می‌کند و با تجربه‌ای ده ساله اکنون ۳۵۰ هزار نفر کاربر فعال دارد. در اصل این کمپانی نوعی صرافی آنلاین است، اما همه‌ی خدمات آن به پرداخت‌های ارزی محدود نمی‌شود. در حال حاضر به جز موارد ارزی؛ ایرانیکارت دو زیر مجموعه اصلی آژانس دیجیتال مارکتینگ افراک و سایت عکس‌ها را دارد. عکس‌ها یک سایت تخصصی خرید عکس از شاتر استوک است.

دفتر مرکزی ایرانیکارت از اصفهان شروع به کار کرد و هنوز در اصفهان مستقر است. در حال حاضر ۸۵ نفر در این شرکت مشغول به کار هستند. در ادامه می‌توانید با برخی خدمات ما در ایرانیکارت آشنا شوید.

از افتتاح حساب‌های مجازی تا نقد کردن درآمد ارزی:

شاید هنوز برخی افراد وجود داشته باشند که باور دارند نمی‌توان از ایران با دیگر کشور‌ها کار کرد؛ چرا که نقد کردن درآمد ارزی به هیچ وجه امکان‌پذیر نیست. این یک باور غلط است. شما با داشتن حساب‌های الکترونیکی مانند پی پال، اسکریل، وب مانی و پرفکت مانی می‌توانید درآمد ارزی خود را نقد کنید و به دیگر حساب‌های الکترونیک در این شبکه انتقال دهید. افتتاح این حساب‌ها با اطلاعات شخصی و ایمیل امکان‌پذیر است، اما توجه داشته باشید برای ادامه‌ی کار و انجام تراکنش‌های بیشتر نیاز دارند که وریفای شوند. وریفای کردن حساب ورود به مرحله‌ای تخصصی‌تر است که در صورتی که شما نمی‌توانید آن را انجام دهید، می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید.

مرحله بعدی پس از ساخت حساب شارژ این حساب‌ها برای پرداخت‌های خارجی و نقد کردن درآمد ارزی از طریق سایت ایرانیکارت است. شما می‌توانید مبالغ ارزی که دریافت کرده‌اید را به حساب‌های ایرانیکارت انتقال دهید و وجه مورد نظر خود را به ریال در ایران دریافت کنید. در اصل این راهکار توانسته مشکلات بسیاری از فریلنسر‌ها را پاسخ دهد.

ایرانیکارت در زمینه نقد کردن درآمدهای ارزی و در حوزه فعالیت ارائه دهنده‌ی خدمات زیرساخت جهت توسعه کسب و کاردر صنایع خلاق موفق به اخذ مجوز شرکت خلاق از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شده است.

پرداخت در سایت‌های خارجی

شاید شما تا به حال به این مشکل بر‌خورده‌اید که می‌خواهید از سایت‌های خارجی خرید کنید یا برای خدمات برخی از کمپانی‌ها پرداخت انجام دهید ولی به حساب‌های بانکی خارجی دسترسی نداشته‌اید. یکی از اصلی‌ترین خدمات ایرانیکارت انجام تمامی پرداخت‌های ارزی است. شما می‌توانید درخواست پرداخت در سایت‌های خارجی را به ایرانیکارت بسپارید. همچنین استفاده از گیفت کارت یکی از راه‌هایی است که با آن به‌سادگی می‌توانید این هزینه ها را پرداخت کنید. بنابراین اگر وارد سایت ایرانیکارت شوید می‌توانید تعداد زیادی از گیفت کارت‌های مورد نظر خود را خریداری کنید.

کلام آخر

در این مقاله سایت ایرانیکارت و دو مورد از مهم‌ترین خدمات این کمپانی را معرفی کردیم. اما خدمات این شرکت بسیار گسترده است و می‌توان گفت بسیاری از نیازهای ارزی را پوشش می‌دهد. چنانچه قصد آشنایی بیشتر با این مجموعه را دارید می‌توانید به وب سایت اصلی با آدرس iranicard.ir  مراجعه کنید.

خلاصه مطلب :

نوع محتوا: معرفی شرکتهای خلاق