سرویس باشگاههای مشتریان دکتر کلابز

تاریخچه

شرکت پیشتازان هوشمند آفتاب تابان بعنوان شرکتی فعال در حوزه مشاوره کسب و کار و ارائه دهنده راهکارهای توسعه بازار پس  از چندین سال فعالیت با کسب و کارهای مختلف به جهت بهینه سازی خدمات مشاوره ایی تصمیم به طراحی و تولید سرویس گرفت که از طریق آن سرویس بتواند علاوه بر کاهش هزینه های بازاریابی و تبلیغاتی، فرآیندهای مختلفی را در حوزه مشتری مداری، ارزیابی و نهایتاً بهینه سازی ویژه ایی در این مسیر برای کسب و کارها ایجاد نماید.

در این مسیر با توجه به اینکه خلاء ویژه ایی در بین کسب و کارها شاهد بودیم تصمیم به تاسیس استارتاپی بعنوان دکتر کلابز گرفته شده.

موسس باشگاههای مشتریان دکتر کلابز (محمود رویت پور) ، که هم اکنون بعنوان عضو و رئیس هئیت مدیره شرکت در حال فعالیت می باشد، در این مسیر با توجه به اینکه سالها با کسب و کارهای گونان در مسیر مشتری مداری، بازاریابی و فروش فعالیت نموده بود، اقدام به طراحی الگوهایی نموده که تمامی این آنها در پلتفورم باشگاه مشتریان دکتر کلابز بعنوان راهکارهای جامع در حوزه وفادارسازی مشتریان در حال پیاده سازی در سطوح مختلف کسب و کارها می باشد.

پس از حدود گذشت چندین سال فعالیت از باشگاههای مشتریان دکتر کلابز هم اکنون موفق شده ایم به بیش از 600 کسب و کار و 400000 نفر مصرف کننده بستر و زیرساخت وفادارسازی را ارائه و هم اکنون در سال 1400 در راستای توسعه بازار و محصولهای مرتبط با هدف راه اندازی بیش از 5000 باشگاه مشتریان در سطح کشور در حال تدوین استراتژی و برنامه ریزی می باشیم.

دکتر کلابز چیست ؟

یک پلتفورم جهت مدیریت هوشمند مشتریان می باشد که به کسب و کارها امکان مدیریت اطلاعات، تحلیل، تدوین استراتژی با هدف راه اندازی باشگاه مشتریان و تبدیل مشتریان معمولی به وفادار را می دهد.

سرویس باشگاههای مشتریان دکتر کلابز ویژه تمامی کسب و کارهای مشتری محور (آنلاین و آفلاین) می باشد که برگرفته از هوش مصنوعی، و استاندارهای از پیش تعیین شده امکان ارزیابی وضعیت کسب و کار در حفظ، جذب مشتریان را می دهد و به عبارتی ساده تر دکتر کلابز ابزاری جهت جذب هر چه بیشتر مشتریان وفادار در کسب و کارها می باشد.

ما در دکتر کلابز در تلاش هستیم بواسطه مدیریت پیشرفته فرآیندهای خرید مشتریان انواع تحلیل ها و توسعه ها را در راستای مشتری مدار ی و توسعه بازار با کمترین هزینه ممکن برای کسب و کارها احیا نماییم.

از ویژگی های منحصر بفرد پلتفورم باشگاههای مشتریان دکتر کلابز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1.سادگی در بهره برداری از سرویسهای طراحی شده

2.ارائه انواع تحلیل های کاربردی ویژه کسب و کارها آنلاین و آفلاین

3.مبتنی بر api ویژه کسب و کارهای آنلاین

4.مبتنی بر دستگاه پوز، ویژه کسب و کارهای آفلاین

5.مبتنی بر اپلیکیشن، ویژه کسب و کارهای دورکار

6.امکان اتصال به انواع نرم افزارهای مالی، crm،erp

7.ارائه گزارشات تحلیلی مبتنی بر شناخت رفتاری مشتریان

8..انعطاف پذیری بالا در تدوین سناریو

9.امکان طراحی و اجرای انواع کمپین های تبلیغات، پروموشن و بازاریابی

10.مدیریت جامع اطلاعات مشتریان

11.امکان ایجاد شبکه اعتباری فروش

12.امکان ایجاد شبکه ریفرال مارکتینگ کالا

  1. امکان شخصی سازی سرویس ویژه کسب و کارها و استارتاپهای خاص

14.و امکان تدوین انواع سیاستهای رفتاری، گیمیفیکشن

 

وجه تمایز شاخص دکتر کلابز

علاوه بر موارد فوق، دکتر کلابز بصورت شاخص صرفاً یک محصول نرم افزاری از یک شرکت نرم افزاری نیست، تلاش کرده ایم در طول سالها فعالیت با هم افزایی شبکه ی فروشی متشکل از مشاورین کسب و کار قبل و پس از ارائه زیرساخت بعنوان یک مشاور کسب وکار مجهز به زیرساختهای مدرن و تکونولوژی محور، آزمون خطا پروسه مشاوره را در کسب و کار کاهش و نهایت ضریب موفقیت را افزایش بدهیم.

تمامی کسب و کارها، استارتاپها و مراکز و سازمانهای بهره بردار از زیرساختهای باشگاه مشتریان دکتر کلابز ، از بخش تدوین استراتژی، سناریو، تحلیل اطلاعات تا طراحی کمپین های تبلیغات، بازاریابی و ساختارسازی واحد خدمات مشتریان می توانند از شبکه باشگاههای مشتریان دکتر کلابز ، خدماتی متمایز را دریافت نمایند.

 

روشهای ارتباطی با دکتر کلابز :

www.drclubs.ir

instgram.com/drclubs

instgram.com/drclubs.ir

02191300161

09120130161

 

 

خلاصه مطلب :

نوع محتوا: معرفی شرکتهای خلاق