حمایت از معرفی شرکت های خلاق در رسانه استارتاپی شنبهاطلاعیه های مهم

20% تخفیف از سمت هفته نامه + 50% حمایت مالی دبیرخانه خلاق

هفته‌نامه شنبه رسانه اختصاصی در حوزه استارتاپ‌ها در ایران است.

ترویج فرهنگ کارآفرینی و اشتغال‌زایی، معرفی استارتاپ‌ها و زمینه‌های دارای ظرفیت راه‌اندازی استارتاپ در ایران،آشنا کردن مخاطبان با نمونه‌های موفق و ناموفق خارجی، آموزش چگونگی راه‌اندازی یک استارتاپ، گفتگو با صاحبان استارتاپ‌های بزرگ ایرانی و استارتاپ‌های نوپا، پوشش اخبار و رویدادهای خبری حوزه استارتاپ از مهمترین اهداف این هفته نامه است.

دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق،  در راستای حمایت از معرفی و ترویج فعالیت های شرکت های خلاق در رسانه های گوناگون در نظر دارد با ارائه حمایت مالی  از معرفی این شرکت ها در فضای تبلیغاتی چاپی و فضای مجازی این رسانه حمایت نماید.

این حمایت شامل 20% تخفیف از سمت هفته نامه شنبه روی تمامی تعرفه های تبلیغاتی پیوست ، به همراه 50% تخفیف در فاکتور نهایی (تا سقف 10 میلیون ریال در سال) توسط دبیرخانه شرکت های خلاق می باشد.

از شرکت های خلاقه علاقه مند دعوت می شود پس از مطالعه جداول تعرفه های پیوست درخواست خود را با ذکر عنوان موارد انتخابی از طریق ایمیل ircreative.promot@gmail.com اعلام نمایند. پس از تایید دبیرخانه خلاق و برقراری ارتباط با واحد روابط عمومی شنبه و پس از اجرای کار، با ارائه فاکتور و مستندات به آدرس ایمیل  فوق وجه حمایتی دبیرخانه خلاق را دریافت نمایند.

لازم به ذکر است با توجه به محدودیت تعداد شرکتهای قابل معرفی به هفته نامه شنبه، اولویت حمایت با شرکتهایی است که درخواست خود را زودتر اعلام نمایند.

لیست تعرفه های هفته نامه شنبه (کلیک کنید)