دعوت به همکاری شرکت های خلاق، حوزه صادرات صنایع دستی، گردشگری و میراث فرهنگیاطلاعیه های مهم

نمایشگاه دائمی فــناوری های نرم، صــنایع فــرهنگی و خــلاق

به‌منظور تسهیل و بسترسازی صادرات محصولات و خدمات دانش بنیان و خلاق و ارائه آن‌ها به متقاضیان خارجی، معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری نسبت‌ به برگزاری نمایشگاه دائمی محصولات دانش بنیان صادراتی در خانه نوآوری و فناوری (IHIT) "ایران ساخت" در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران در سالن 37A اقدام کرده‌ است.

در همین راستا از شرکت‌های خلاق و دانش بنیان حوزه صنایع دستی، گردشگری و میراث فرهنگی دعوت می‌گردد تا ضمن معرفی محصولات و خدمات خود به مدیریت بخش صنایع دستی، گردشگری و میراث فرهنگی این نمایشگاه از فرصت ایجاد شده در مسیر تسهیل صادرات استفاده نمایند.

در این نمایشگاه بروکرهای منتخب در هر حوزه محصولات و خدمات آن حوزه را با برنامه‌ریزی دقیق در معرض دید بازدیدکنندگان و هیئت‌های تجاری قرار می‌دهند.

در همین راستا خانه خلاق و نوآوری "ب" به‌عنوان بروکر صنایع دستی، گردشگری و میراث فرهنگی مسئولیت معرفی و نمایش محصولات این حوزه را برعهده دارد تا فرصت صادرات را با همه هنرمندان سراسر ایران به گونه‌ای تقسیم کند که هر کس در مناطق کشور عزیزمان که در این زمینه هنر ارزشمندی خلق می‌کند فرصت صادرات در عرصه جهانی را داشته باشد.

از تمامی علاقه‌مندان دعوت می‌شود مشخصات محصول خود را به راه‌های ارتباطی زیر ارسال نمایند تا در صورت داشتن استانداردهای لازم نمونه‌ای از آثار در غرفه نمایشگاه دائمی IHIT به نمایش درآید.

اینستاگرام: instagram.com/b_creative_house
ایمیل: B.House.Iran@gmail.com